Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Euro peniaze eurobankovky thinkstock
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: ilustračné, thinkstockphotos
27. júla 2015 Správy Nitra od NitraDen.skSITA, © SITA 2015

Nitrianska investičná začala dva tendre za 28 miliónov eur. Bude opravovať kanalizáciu aj školy.

NITRA 26. júla – Spoločnosť Nitrianska investičná, s. r . o. vyhlásila dve užšie súťaže na práce v Nitre s celkovými odhadovanými nákladmi 28,13 mil. eur bez dane z pridanej hodnoty, resp. 33,76 mil. eur vrátane dane. Jedna zo štvorročných investícií je zameraná na opravu a rekonštrukciu kanalizačných potrubí a prípojok, dažďovej kanalizácie, komunikácií a odvodnenie ciest vo vlastníctve mesta Nitra. Predpokladaná cena týchto prác je 13,13 mil. eur bez dane (15,76 mil. eur s daňou). Druhá zákazka na rovnaké obdobie sa týka rekonštrukcie budov škôl a zariadení mesta pod Zoborom predbežne za vyše 15 mil. eur bez dane (18 mil. eur s daňou).

V oboch prípadoch majú byť uzatvorené rámcové dohody s tromi vybranými zhotoviteľmi. Záujemcovia môžu požiadať o účasť v súťaži do 21. augusta. Vybraní uchádzači po prvom kole súťaže dostanú súťažné podklady a výkaz spolu s výzvou na predloženie cenovej ponuky. V druhom kole má byť použitá elektronická aukcia na zostavenie poradia ponúk. Zákazky budú financované z prostriedkov obstarávateľa. Verejné obstarávania pre Nitriansku investičnú zabezpečuje Centrálna obstarávacia agentúra (COA), s. r. o. z Nitry.

Nitrianska investičná, s. r. o. je mestská spoločnosť, ktorej zakladateľom a vlastníkom je mesto Nitra. Spoločnosť bola založená 13. februára 2007 uznesením mestského zastupiteľstva a sídlo má na mestskom úrade. Nitrianska investičná je nástupcom firmy Priemyselný park Nitra, s. r. o., ktorá fungovala od januára 2005. Spoločnosť má základné imanie vo výške 6,64 tis. eur. Konateľmi spoločnosti sú Miroslav Ondrejička a Miloš Paliatka.

Centrálna obstarávacia agentúra, s. r. o. vznikla v októbri 2007. Predmetom jej činnosti je podpora obstarávacích procesov pre samosprávne subjekty, služby zabezpečujú zamestnanci agentúry a odborne spôsobilé osoby. Základné imanie firmy má výšku 6,64 tis. eur. Spoločníkom a konateľom firmy je Peter Sládečka, ktorý je aj v ďalších troch firmách v Nitre.

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X