Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Nova ulica.png
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
ilustračné: maps.google.com
31. októbra 2016 Správy NitraIné správy z Nitry od NitraDen.sk© NitraDen.sk, iDen Media s.r.o.

V Nitre vznikla nová ulica. Pozrite, aký názov jej vybrali mestskí poslanci

V mestskej časti Klokočina pribudla nová ulica, ktorá vznikla odbočkou z pôvodnej ulice. Novovzniknutej ulici určili mestskí poslanci takýto názov.

Mestské zastupiteľstvo v Nitre sa uznieslo na vydaní všeobecne záväzného nariadenia, ktoré sa týka určenia názvu ulice v mestskej časti Klokočina.

Podľa neho vznikla nová ulica, ktorá sa nachádza v katastrálnom území Párovské Háje, v časti mesta Klokočina. Ako uvádza VZN, novovzniknutá ulica je pravou odbočkou z ulice Pod Gaštanicou a je zároveň súbežná s ulicou Pod Hrabinou.

Aj z tohto dôvodu sa mestskí poslanci rozhodli, že novovzniknutú ulicu pomenujú Pod bučinou.

„Mestské zastupiteľstvo v Nitre sa uznieslo na vydaní Všeobecne záväzného nariadenia č. 4/2016 o určení názvu novovzniknutej ulice v časti mesta Klokočina dňa 13.10.2016 a toto všeobecne záväzné nariadenie nadobúda účinnosť 15-tym dňom od vyvesenia na úradnej tabuli Mestského úradu v Nitre,“ dopĺňa VZN, ktoré je zverejnené na webovej stránke radnice.

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X