Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Tipy na články: [email protected]
Nitransky rinek 2017 13.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Nitránsky rínek. Foto: Lucia Bihuncová, NitraDeň.sk
10. septembra 2018 Podujatia a akcie Nitra od NitraDen.skTS, © NitraDen.sk Diskusia()

Nitránsky rínek poteší návštevníkov zaujímavým programom

V sobotu 22. septembra sa na Svätoplukovom námestí už po piatykrát uskutoční moderný mestský trh Nitránsky rínek. Organizátori podujatia – manželia Pavol a Katarína Obertášovci z OZ Nitrafiesta – pripravili pre Nitranov a návštevníkov rínku bohatý program a množstvo zaujímavých predajcov.

Vzhľadom na to, že záujem predajcov a návštevníkov o rínek rastie, opäť sa uskutoční podujatie vo veľkom formáte. Mimo bohatej ponuky rozmanitých predajcov je postarané aj o zaujímavý kultúrny program.

Na rínku vystúpia Gemini – írska a keltská hudba, Lana Trident – tribal dance, Notový Danny – hudobno-zábavná show pre deti, Zlomená Nota – hudobné vystúpenie, DORA – hudobné vystúpenie. Popri týchto vystúpeniach vás čakajú tvorivé dielne pre deti, interaktívna výstava s logickými a zábavnými exponátmi od ZSE. Zoznam predajcov jesenného Nitránskeho rínku nájdete TU.

„Pozývame všetkých obyvateľov Nitry aj návštevníkov, aby prišli v sobotu 22. septembra na Nitránsky rínek a svojou návštevou podporili šikovných a kreatívnych ľudí z celého Slovenska, zároveň ochutnali množstvo rínkových špecialít a lahodných nápojov. Veríme, že touto aktivitou oživíme opäť centrum mesta a Nitránsky rínek si bude získavať viac a viac svojich priaznivcov z radov návštevníkov, ale aj predajcov a podarí sa nám pokračovať v tejto tradícii. Poďakovanie, samozrejme, patrí všetkým partnerom tohto podujatia,“ pozývajú na udalosť manželia Obertášovci.

Podujatie je realizované s finančnou podporou Nitrianskeho samosprávneho kraja a vďaka finančnej podpore Nadácie ZSE. Priaznivci Nitránskeho rínku hlasovaním v grantovom programe Rozprúdime regióny určili, že jedným z podporených projektov bude aj Nitránsky rínek, za čo im patrí veľké ďakujem.

Nitriansky rinek.jpg

Odporúčané články

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Diskusia

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X