Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
ilustračné: SITA
3. októbra 2018 Šport NitraHokej od NitraDeň.skSITA Diskusia()

Nitra zdolala na domácom ľade hráčov Žiliny, súper strelil jediný gól

HK Nitra – MsHK DOXXbet Žilina 4:1 (2:1, 0:0, 2:0).

Hokejisti Nitry v utorkovom zápase 8. kola Tipsport ligy 2018/2019 zdolali na domácom ľade hráčov Žiliny 4:1. Do vedenia išli favorizovaní Nitrania už v 7. min zásluhou Matúša Raisa. Na úvodný gól dokázali „vlci“ odpovedať o štyri minúty neskôr, keď sa presadil Jiří Kučný. Vyrovnaný stav však netrval ani minútu a Žilina pod Zoborom opäť prehrávala. Postaral sa o to Branislav Rapáč, ktorého gól tak mal prívlastok víťazný. Triumf domáceho tímu spečatil v záverečnej tretej tretine dvoma gólmi Erik Čaládi.

Hokej – Tipsport liga 2018/2019 – 8. kolo – utorok:

HK Nitra – MsHK DOXXbet Žilina 4:1 (2:1, 0:0, 2:0)
Góly: 7. Rais (Blackwater, S. Buček), 11. B. Rapáč (L. Hrušík), 51. Čaládi (Marek Slovák, M. Versteeg), 52. Čaládi (S. Buček) – 11. Kučný (Rudolf Huna, J. Ručkay)
Vylúčení: 3:7 na 2 min, navyše: M. Versteeg 5 min za hrubosť + 20 min osobný trest – Kučný 20 min osobný trest, presilovky 1:1, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Štefik, Fridrich – Michal Orolin, Cegáň, 1515 divákov

Zostavy:
Nitra: Foltán – McCormack, Mezei, Miroslav Pupák, Rais, Rácz, M. Versteeg, Fominych, A. Sloboda – Scheidl, Marek Slovák, Lantoši – L. Hrušík, Bortňák, B. Rapáč – Blackwater, D. Richard, S. Buček – Pätoprstý, Čaládi, J. Šiška
Žilina: Horčička – Pastor, Kučný, Bagin, Žilin, Matejka, Piegl, Mendrej – Balej, J. Ručkay, Bárta – Rudolf Huna, Surovka, Jenčík – Hvila, Dominik Rehák, Beránek – F. Ondruš, Síkela, Hrazdíra

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.