Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
ilustračné: SITA
6. októbra 2018 Šport NitraHokej od NitraDeň.skSITA Diskusia()

Nitra v šlágri piatkovej Tipsport ligy podľahla Košiciam

HC Košice – HK Nitra 3:1 (1:0, 0:1, 2:0).

Hokejisti Košíc zdolali hráčov Nitry 3:1 v šlágri piatkového programu 9. kola Tipsport ligy 2018/2019. O svojom víťazstve rozhodli v tretej tretine, po druhej bol stav nerozhodný 1:1. V 43. minúte dosiahol víťazný gól Jakub Suja a o tri minúty neskôr pridal poistku v presilovke piatich proti trom Marcel Haščák. Košičania bodovali naplno v treťom zápase v sérii a sú lídrami tabuľky.

Hokej – Tipsport liga 2018/2019 – 9. kolo – piatok:

HC Košice – HK Nitra 3:1 (1:0, 0:1, 2:0)
Góly: 6. L. Nagy (Pretnar), 43. Suja (Galamboš, Netík), 46. Marcel Haščák (Pretnar) – 39. Lantoši (Blackwater, Marek Slovák)
Vylúčení: 4:6 na 2 min, presilovky 2:0, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Snášel, Rencz – Bogdaň, Váczi, 3952 divákov

Zostavy:
Košice: Habal – Pulli, Pretnar, Šedivý, Čížek, Dudáš, McDowell, Koch, Š. Petráš – L. Nagy, Brophey, Spilar – Kafka, Galamboš, Netík – Suja, Krajňák, Marcel Haščák – R. Žitný, Klíma, Hričina
Nitra: Foltán – McCormack, Mezei, Rácz, Rais, A. Sloboda, Miroslav Pupák, Fominych, Mrázik – Scheidl, Marek Slovák, Lantoši – L. Hrušík, Bortňák, B. Rapáč – Blackwater, D. Richard, S. Buček – Pätoprstý, Čaládi, J. Šiška

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.