Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
BRATISLAVA: Národné dni kariéry
Návštevníci 17. roèníka veľtrhu práce pre mladých Národné Dni Kariéry 2012, ktoré organizujú študenti pre študentov a èerstvých absolventov v spolupráci s AIESEC Slovensko. Bratislava, 8. marec 2012. Foto: SITA/Jozef Jakubèo
25. apríla 2014 Správy NitraIné správy z Nitry od NitraDen.skSITA, © SITA 2014 Ilustračné: SITA/AP

NITRA: Nadnárodná firma ponúkne prácu aj na výstave Job Expo

Spoločnosť Worldwide Dispensers, ktorá patrí do divízie plastov nadnárodnej spoločnosti DS Smith, plánuje do nových priestorov v Nitre prijať približne 80 ľudí na výrobné, ale aj na manažérske pozície.

NITRA 25. apríla – Spoločnosť Worldwide Dispensers ponúkne desiatky pracovných pozícií vo svojej novej prevádzke v priemyselnom parku v Nitre. Určené budú pre pracovníkov na montážnych linkách a lisovacích strojoch, ale budú to aj miesta v administratíve a neskôr aj v manažmente. „Na nové pracovné pozície sa môžu záujemcovia hlásiť už na výstave Job Expo 2014, ktorá bude na budúci týždeň na nitrianskom Agrokomplexe, kde budeme podávať bližšie informácie o jednotlivých pracovných miestach a možnostiach ďalšieho uplatnenia,“ uviedla pre agentúru SITA marketingová zástupkyňa spoločnosti Andrea Bačová.

Spoločnosť patrí do divízie plastov nadnárodnej spoločnosti DS Smith a vyrába špeciálne dávkovače a uzávery. Doterajšie výrobné kapacity sa sústredia do nových priestorov v priemyselnom parku, kde si spoločnosť prenajala výrobné haly na ploche 10-tisíc metrov štvorcových. Do týchto priestorov plánuje presunúť aj výrobu z Veľkej Británie. So sťahovaním do nových priestorov a vybudovaním novej prevádzky sa už začalo a predpokladaný štart presunu z Veľkej Británie je plánovaný na začiatok jesene 2014. Rozšírenie výroby spoločnosti Worldwide Dispensers v Nitre, ktorá vyrába špeciálne dávkovače, prinesie približne 80 pracovných miest v regióne.

Primárne pôjde o pozície obsluhy technologických zariadení, ale vzhľadom k plánovanému vybudovaniu vývojového centra sa očakáva aj rozšírenie pracovného kolektívu o strojných inžinierov, technikov, inžinierov pre vývoj nových produktov, procesov a technológií. Uplatnenie v spoločnosti nájdu aj stredoškolsky vzdelaní ľudia na pozíciách ako sú nástrojár, nastavovač lisovacích strojov a pracovníci v centre zákazníckeho servisu. „V Nitre vznikne európske centrum vývoja a výroby produktov pre biofarmaceutický, potravinársky, nápojový a zdravotnícky priemysel, výrobné, ale aj vývojové centrum,“ uviedol generálny riaditeľ spoločnosti DS Smith Europe Hans van der Looij.

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X