Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Otvoriť galériu
7. januára 2019 Šport NitraHokej od NitraDen.skSITA Diskusia()

Nitra jasne zdolala Budapešť

HK Nitra – MAC Budapešť (Maď.) 6:1 (1:1, 2:0, 3:0)

Hokejisti HK Nitra zdolali hráčov tímu MAC Budapešť hladko 6:1 v nedeľňajšom stretnutí 39. kola Tipsport ligy. Družstvo hlavného mesta Maďarska získalo v predošlých dvoch zápasoch šesť bodov a aj v Nitre sa ujalo vedenia. Skóre otvoril v 3. min Kevin Szabad. Už o minútu kontroval Jakub Minárik a Lane Scheidl naklonil misky na stranu Nitranov v úvode druhej tretiny. Ďalšie tri góly strelili domáci pri nerovnovážnom stave hráčov na ľade, dva v presilovke a Dalibor Bortňák skóroval 18 sekúnd po začiatku tretej tretiny dokonca v oslabení. Šiesty zásah pridal v 52. min Judd Blackwater.

Hokej – Tipsport liga 2018/2019 – 39. kolo – nedeľa:

Góly: 4. Minárik (Scheidl, Korím), 22. Scheidl (Korím, Morrison), 35. Kerbashian (McCormack, Marek Slovák), 41. Bortňák, 48. Scheidl (Buček, McCormack), 52. Blackwater (Marek Slovák) – 3. Szabad (Terbócs)
Vylúčení: 3:6 na 2 min, presilovky: 2:0, oslabenia: 1:0, rozhodovali: Jonák, Adamec – Frimmel, Durmis, 2116 divákov

Zostavy:
Nitra: Šimboch – McCormack, Mezei, Morrison, Korím, M. Versteeg, Miroslav Pupák, A. Sloboda – Blackwater, Marek Slovák, Lantoši – Minárik, Kerbashian, Scheidl – B. Rapáč, Bortňák, Buček – Pätoprstý, Čaládi, Hrušík
Budapešť: Rajna – Fejes, Pozsgai, Garát, Negrin, Burt, Vokla, Kreisz – Bodó, C. Langkow, B. Orbán – Dansereau, J. Brown, T. Klempa – Terbócs, K. Nagy, B. Majoross – Szigeti, Pápa, Szabad

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.