Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Martinsky vrch ilu tic.jpg
Foto: ilustračné, www.nitra.eu
3. februára 2021 Správy Nitra od NitraDen.skTS NitraDeň.sk Diskusia()

Nitra hľadá riaditeľa kreatívneho centra, takýto je ponúkaný plat

Mesto potrebuje obsadiť pozíciu riaditeľa kreatívneho centra v bývalých kasárňach pod Zoborom a v kine Palace.

Vďaka viac ako 15,5 miliónom eur z EÚ plánuje mesto obnoviť pamiatkovo hodnotné budovy. Mesto tak získa moderné kreatívne centrum, preto potrebuje človeka zodpovedného za jeho celkové riadenie a strategický rozvoj. Zverejnilo preto aj inzerát na portáli Profesia.

Hľadá sa teda zodpovedná a skúsená osoba s minimálne II. stupňom vysokoškolského vzdelania a s aspoň 5 ročnou praxou na vedúcich postoch v organizácii pôsobiacej v kultúrnom a kreatívnom priemysle. Mal by mať skúsenosti so spoluprácou s podnikateľskými subjektami kultúrneho a kreatívneho priemyslu, so spoluprácou s univerzitami, a umelecké zameranie. Záujemca má byť riadiaci typ a komunikatívny.

Riaditeľ bude teda zodpovedný za celkové riadenie a strategický rozvoj kreatívneho centra a bude zabezpečovať jeho chod a fungovanie. Má v náplni práce aj vytvárať spolupráce a nové partnerstvá s organizáciami v oblasti kultúrneho a kreatívneho priemyslu. Jeho propagáciu a prezentovanie na verejnosti, tak isto aj zabezpečovanie pomoci s výberom investorov, biznis anjelov alebo obchodných partnerov pre klientov kreatívneho centra.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania je 21. februára 2021. Do tohto dňa majú uchádzači možnosť odovzdávať svoje žiadosti v zapečatenej obálke. Ponúkaný plat je minimálne 2 150 eur s tým, že ide o základnú zložku, ktorá sa môže v závislosti od kvalifikácie a skúseností uchádzača meniť.

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X