Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Nemocnica chirurgia urgentny prijem.jpeg
ilustračné: franophoto, © NitraDen.sk
12. novembra 2018 Správy NitraIné správy z Nitry od NitraDeň.skSITA Diskusia()

Nemocnica v Nitre chce obstarať vybavenie operačných sál

Hodnota zákazky bude zhruba 3,28 mil. eur bez DPH.

Fakultná nemocnica Nitra chce obstarať vybavenie operačných sál. Podľa oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania bude hodnota zákazky zhruba 3,28 mil. eur bez dane z pridanej hodnoty.

Zákazka sa bude deliť na štyri časti. Prvá časť má obsahovať anesteziologické prístroje v hodnote 1 mil. eur bez DPH. Verejný obstarávateľ požaduje v rámci tejto časti zákazky zložiť zábezpeku vo výške 20 tisíc eur. Druhú časť budú tvoriť systémové operačné stoly v hodnote 1,32 mil. eur bez DPH. Tu bude zábezpeka 25 tisíc eur.

Predmetom tretej časti zákazky je nákup mobilných operačných stolov. Ich cena má byť 403 tisíc bez DPH so zábezpekou 8 tisíc eur. Štvrtou časťou zákazky je vybavenie ostatných operačných sál v hodnote 555 tisíc eur bez DPH, pričom zábezpeka bude 12 tisíc eur.

Dĺžka trvania zákazky bude 90 dní. Podľa informácií zverejnených v Dodatku k Úradnému vestníku EÚ je lehota na predkladanie žiadostí o účasť do 23. januára 2019.

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X