Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Spu ocenenie studentov spu.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Zdroj: UNIAG
16. decembra 2018 Správy Nitra od NitraDen.skUNIAG Diskusia()

Nadácia CLAAS udelila ceny študentom nitrianskej SPU za bakalárske práce zamerané na poľnohospodársku techniku

Nadácia CLAAS s cieľom podporovať budúci vývoj poľnohospodárstva a poľnohospodárskej techniky udeľuje každoročne ceny International Student Prize za obhájené bakalárske práce zamerané na poľnohospodársku techniku.

Už tradične sa aj v tomto roku úspešne zapojili do podujatia i študenti Technickej fakulty. Na základe posúdenia kvality spracovania a obhajoby bakalárskych prác v akademickom roku 2017/2018 boli už po siedmykrát ocenení traja študenti Technickej fakulty.

Tento rok získali certifikát Nadácie CLAAS a jednorazovú finančnú podporou Bc. Martin Brigant, Bc. Peter Kožuch a Bc. Gabriel Lüttmerding. Slávnostný ceremoniál sa uskutočnil dňa 10. 10. 2018 v Technoparku firmy CLAAS v nemeckom Harsewinkeli za osobnej účasti pána Helmuta Claasa.

Na zasadnutí Vedeckej rady TF SPU zablahoželal trojici úspešných študentov aj prof. Ing. Roman Gálik, PhD., dekan TF SPU. Zaželal im veľa úspechov v ďalšom štúdiu a zároveň poďakoval za vzornú reprezentáciu a propagáciu fakulty v zahraničí. Taktiež vyjadril poďakovanie prof. Ing. Vladimírovi Ratajovi, PhD., koordinátorovi spolupráce so spoločnosťou CLAAS.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X