Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Tipy na články: [email protected] / 0918 378 828
Rosinskeho.png
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
mapy.google.sk
9. júna 2016 Správy NitraIné od NitraDen.sk© NitraDen.sk, iDen Media s.r.o.

Na ZUŠ Jozefa Rosinského pribudne bufet od súkromnej spoločnosti

Mesto Nitra zverejnilo na svojom webe zámer o prenájme svojho majetku spôsobom prípadu hodného osobitého zreteľa. Týka sa Základnej umeleckej školy Jozefa Rosinského, ktorá sa nachádza na Vajanského 1 v Nitre.

V tejto budove chce prenajať nebytový priestor, konkrétne miestnosť č. 105, ktorá nie je v súčasnosti využívaná. Miestnosť je o výmere 54 metrov štvorcových a nachádza sa na prízemí školskej budovy.

Miestnosť má byť prenajatá v celosti pre spoločnosť media cafe, s.r.o. na dobu neurčitú. Podľa dohody zúčastnených strán za priestor, ktorý má byť prenajímaný za účelom bufetu, bola podnikateľskému subjektu stanovená výška ročnej sadzby 47,80 eur za meter štvorcový na rok.

„Dôvodom prípadu hodného osobitného zreteľa je skutočnosť, že ZUŠ J. Rosinského má túto miestnosť nevyužitú, a preto je možné miestnosť prenajať spoločnosti media cafe s.r.o. za podmienok reciprocity na prevádzku bufetu,“ uvádza zverejnený dokument.

Riaditeľka školy Anna Fintová argumentuje tým, že firma im už niekoľko rokov pravidelne zabezpečuje občerstvenie a obedy. Taktiež im poskytuje cateringové služby počas celoslovenskej hudobno-interpretačnej súťaže Nitrianska Lutna, absolventských koncertov, dňa učiteľov a dňa otvorených dverí.

„Zároveň sa firma zaväzuje na vlastné náklady upraviť prenajímaný priestor tak, aby vyhovoval požiadavkám na prevádzku bufetu,“ informuje dokument. Pôvodný stav miestnosti totižto na uvedený zámer nevyhovuje.

Odporúčané články

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

OK

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...

X