Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
ZUŠ ARS Studio, Škultétyho 1
ilustračné: mapy.google.sk
12. septembra 2016 Správy NitraIné správy z Nitry od NitraDen.sk© NitraDen.sk, iDen Media s.r.o.

Na ZŠ Škultétyho prejde telocvična rekonštrukciou i modernizáciou

Telocvičňa na ZŠ Škultétyho sa dočká lepších podmienok. Vyplýva to zo zmluvy, ktorú mesto Nitra podpísalo s firmou Titanic, s.r.o.

Rekonštrukcia bude vykonaná na základe cenovej ponuky zo dňa 19. augusta 2016. Podľa nej mesto za všetky práce a dodávky zaplatí 69.701,35 eur bez DPH. Po prirátaní dvadsaťpercentnej dane (13.940,27 eur) mesto celkovo za telocvičňu zaplatí sumu 83.641,62 eur.

Rekonštrukčné práce majú byť ukončené do 31. októbra tohto roka a záručná doba, ktorá začína plynúť dňom nasledujúcim pod dni prevzatia diela, je 24 mesiacov.

Firma vykoná za uvedenú sumu viacero úprav. Medzi ne patrí napríklad aj demontáž jestvujúcej podlahy a vyčistenie podkladu. Dodaná a namontovaná bude športová podlaha Grabosport – Supreme s hrúbkou 6,7 mm alebo kvalitatívny ekvivalent. Firma taktiež dodá a namontuje odvetrávacie hliníkove mriežky.

V rozpočte sú zahrnuté aj dokončovacie práce, ako maľby a nátery, tesárske a stolárske konštrukcie, ostatné konštrukcie a búracie práce či úpravy povrchov.

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X