Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Hokejbal zs svatopluka.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
zdroj: zszobor.edupage.org
12. júla 2018 Správy NitraIné správy z Nitry od NitraDeň.skNitraDeň.sk Diskusia()

Na ZŠ kráľa Svätopluka prebiehajú rekonštrukčné práce, mesto dalo opraviť hokejbalové ihrisko

Hokejbalové ihrisko, ktoré sa nachádza na Základnej škole kráľa Svätopluka v Nitre, čakajú rekonštrukčné práce. Mesto dalo v rámci ihriska opraviť viacero vecí. 

Na ihrisku sa vybuduje umelé osvetlenie a taktiež podkladové vrstvy. Každú z vybudovaných vecí bude mať na starosti iná firma. Ako sa píše vo zverejnených dokumentoch, o vybudovanie umelého osvetlenia na ihrisku sa postará firma ELcomp a o podkladové vrstvy spoločnosť Cesty Nitra.

Vybudovanie osvetlenia hokejbalového ihriska sa vykoná na základe cenovej ponuky zo dňa 18. júna tohto roka. Termín zahájenia prác je stanovený do piatich dní od výzvy objednávateľa a ukončenie do konca júla 2018.

Cena bola dohodnutá na 6.653,44 EUR bez DPH. Po prirátaní platnej 20-percentnej dane, ktorá v tomto prípade predstavuje sumu 1.330,69 EUR sa celková hodnota diela vyšplhá na 7.984,13 EUR. Záručná doba je 24 mesiacov a začína plynúť dňom nasledujúcim po dni prevzatia diela.

Vybudovanie podkladových vrstiev ihriska sa rovnako vykoná na základe cenovej ponuky zo dňa 18. júna tohto roka. „Cenová ponuka je prílohou tejto zmluvy. Zmluvou sa zhotoviteľ zaväzuje vyhotoviť dielo vo vlastnom mene a na vlastnú zodpovednosť, na vlastné náklady a objednávateľ sa zaväzuje vykonané bezvadné dielo prevziať a zaplatiť cenu za vykonanie diela uvedenú v čl. I I I tejto zmluvy. Pre odovzdanie a prevzatie platia podmienky dohodnuté v tejto zmluve,“ píše sa v zmluve.

Termín zahájenia a ukončenia prác je rovnaký ako aj v predchádzajúcom prípade, a síce začatie prác do piatich dní od výzvy objednávateľa a ukončenie do júla 2018. Cena bola stanovená na 11.186 EUR bez DPH, pričom po prirátaní dane sa celková suma vyšplhá na 13.423,20 EUR. Záručná doba na dielo je 24 mesiacov.

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X