Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Inovativne_trendy18.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Zdroj: www.ukf.sk
22. novembra 2018 Podujatia a akcie Nitra od NitraDen.skUKF Diskusia()

Na Univerzite Konštantína Filozofa v Nitre sa venovali inovatívnemu vzdelávaniu

Na prednáškach Univerzity Konštantína Filozofa v Nitre sa rozoberali Inovatívne trendy v odborových didaktikách.

Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre, Pedagogická fakulta v spolupráci s Fakultou prírodných vied, Filozofickou fakultou a Štátnym pedagogickým ústavom organizovali 21. novembra medzinárodnú vedeckú konferenciu s názvom Inovatívne trendy v odborových didaktikách.

Išlo o prepojenie teórie a praxe výučbových stratégií kritického a tvorivého myslenia vo vyučovaní, ktorá sa uskutočnila v priestoroch Pedagogickej fakulty UKF.

Vedecká konferencia už druhý rok vytvorila priestor pre transdisciplinárnu vedeckú diskusiu odborníkov z radov komunity odborových didaktikov prírodovedných, spoločenskovedných, umelecko-výchovných, výchovných a jazykových predmetov, pedagógov a psychológov o problematike kritického a tvorivého myslenia a možnostiach jeho rozvíjania v procese vyučovania.

Cieľom konferencie bola prezentácia najnovších zistení odborovo-didaktických výskumov a skúseností z aplikácie stratégií kritického a tvorivého myslenia v pedagogickej praxi.

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X