Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Filozoficka budovy kolaz ukf.jpg
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: archívne, UKF budovy
8. februára 2020 Kam na školu od NitraDen.skUKF Diskusia()

Na Univerzite Konštantína Filozofa sa už čoskoro uskutoční Deň otvorených dverí 2020

Už tradične sa vo februári koná Deň otvorených dverí UKF v Nitre, na toto lákajú maturantov.

Celouniverzitný Deň otvorených dverí (DOD) UKF 2020 je už za rohom, konať sa bude tradične vo februári a to vo štvrtok 13. Pre mnohých maturantov sa môže tento deň stať jedným z najrozhodujúcejších pri výbere ďalšieho štúdia. Vybrať si môžu aj záujemcovia o magisterské či doktorandské štúdium.

UKF v Nitre pozýva záujemcov na obhliadku priestorov na Triede Andreja Hlinku 1, Štefánikovej 67, Dražovskej 4, Hodžovej 1, Kraskovej 1, Nábreží mládeže 91 a Slančíkovej 1. Program je pripravený od 8.30 hod.

Fakulta prírodných vied (od 9.00 h), Filozofická fakulta (od 9.00 h), Pedagogická fakulta (od 8.30 h), Fakulta sociálnych vied a zdravotníctva (od 9.45 h) a Fakulta stredoeurópskych štúdií (od 10.45 h) budú mať vo svojich priestoroch hlavné prezentácie študijných programov a ďalších aktivít, ktoré ponúkajú. Záujemcovia si budú môcť pozrieť výučbové, výskumné, technologické i knižničné priestory fakúlt spojené s odborným výkladom.

Img_9615.jpg
Foto: UKF

Všetky súčasti univerzity si pripravili zaujímavé aktivity pre potenciálnych študentov – ponúknu workshopy, prezentácie, diskusie, tvorivé dielne, náučné exkurzie, popularizačné a zážitkové aktivity, interaktívne praktické i odborné ukážky, výstavy, informačno-konzultačné stánky a mnoho iného.

Záujemcovia tu získajú informácie, ktoré potrebujú a sprievodcovia i pedagógovia im odpovedia na otázky, oboznámia ich aj s možnosťami mobilitných programov a projektov v zahraničí. Taktiež sa dozvedia všetky potrebné informácie o podmienkach ubytovania na študentských domoch a aktivitách, ktoré spestrujú študentský život na našej univerzite.

UKF v Nitre je vysokoškolskou inštitúciou s vyše 60-ročnou tradíciou vzdelávania. O jeho kvalite a rôznorodosti svedčí široké spektrum študijných programov, v ktorých môžu študenti rozvíjať svoje schopnosti a záujmy aj s ohľadom na svoje budúce povolanie. Účastníkov DOD 2020 na UKF iste oslovia konkrétne ponuky, ktoré sa dozvedia od študijných poradcov každej z fakúlt, ale aj osobné skúsenosti a postrehy mladých ľudí, ktorí už na UKF študujú.

Podrobný program Dňa otvorených dverí na UKF v Nitre nájdete v Kalendári udalostí na webovej stránke UKF v Nitre, Facebooku či Instagrame univerzity.

Img_9629.jpg
Foto: UKF

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X