Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Nábrežie mládeže
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
ilustračné: maps.google.com
2. júna 2018 Správy NitraIné správy z Nitry od NitraDeň.skNitraDeň.sk Diskusia()

Na Nábreží mládeže v Nitre opravia komunikáciu, mesto zaplatí 135-tisíc eur

Mesto Nitra dá opraviť komunikáciu na Nábreží mládeže, vyplýva to zo zmluvy, ktorú radnica zverejnila na svojej webovej stránke. 

Opravovať sa bude od Nitrianskych komunálnych služieb po bývalý Zväzarm. Stane sa tak na základe cenovej ponuky spoločnosti Cesty Nitra, a.s., ktorá získala zákazku. Ako sa píše vo zverejnenej zmluve, cenová ponuka z 25. apríla tohto roka určuje charakteristiku prác a dodávok.

Zahájenie prác bolo stanovené do troch dní od účinnosti zmluvy a ukončenie do 31. augusta 2018. „Cena za zhotovenie predmetu zmluvy v rozsahu podľa čl. I tejto zmluvy je stanovená dohodou zmluvných strán v zmysle zákona č. 18/1996 Z.z. o cenách a vyhláškou č. 87/1996 Z.z. a je doložená zhotoviteľom položkovitým ocenením uvedeným v cenovej ponuke,“ píše sa v zmluve.

Cena za zhotovené dielo vrátane všetkých prác a dodávok činní sumu 112.434,57 EUR bez DPH. Po prirátaní dane, ktorá v tomto prípade predstavuje sumu 22.486,91 EUR, sa celková hodnota za dielo vyšplhá na 134.921,48 EUR.

Podkladom pre úhradu ceny predmetu zmluvy bude faktúra vystavená zhotoviteľom v troch rovnopisoch na základe preberacieho protokolu potvrdeného obidvomi zmluvnými stranami po odovzdaní predmetu zmluvy podľa čl. I . Objednávateľ je povinný uhradiť cenu uvedenú čl. III. písm. b) v lehote splatnosti 14 dní odo dňa doručenia faktúry vystavenej zhotoviteľom,“ informuje zmluva.

Záručná doba na dielo bola dojednaná na 60 mesiacov a začína plynúť dňom nasledujúcim po dni prevzatia diela.ta

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X