ilustračné: pixabay.com
7. októbra 2018 Šport NitraFutbal od NitraDeň.skSITA Diskusia()

Mužstvo FC Nitra podľahlo v sobotňajšom zápase Ružomberku

MFK Ružomberok – FC Nitra 3:1 (2:1).

Futbalisti Ružomberka zdolali Nitru 3:1 v sobotňajšom zápase 11. kola Fortuna ligy. Nitrania na Liptove viedli, no na úvodný gól Tomáša Vestenického dokázal rýchlo odpovedať Tandir. Víťazný gól Ružomberka strelil ešte pred polčasovou prestávkou Peter Gál-Andrezly po centri Erika Daniela. V nadstavenom čase druhého dejstva pridal poistku striedajúci Zinedin Mustedanagič, Ružomberok vo FL neprehral už šesť duelov za sebou.

Futbalová Fortuna liga 2018/2019 – 11. kolo – sobota:

MFK Ružomberok – FC Nitra 3:1 (2:1)
Góly: 10. Tandir, 42. Gál-Andrezly, 90.+ Mustedanagič – 7. T. Vestenický, ŽK: 88. Hroššo (Nitra), rozhodovali D. Sedlák – Štrbo, Hrmo, 1325 divákov

Zostavy:
Ružomberok: Macík – D. Kružliak (83. Jonec), J. Maslo, F. Twardzik, Urdinov – Qose, M. Kochan – E. Daniel, T. Kostadinov (50. Mustedanagič), Gál-Andrezly – Tandir (70. Gerec)
Nitra: Hroššo – Charizopulos, M. Dubeň, Pavol Farkaš, J. Chovanec – Šimončič – Guláš (55. Kotrík), A. Fábry (85. Steinhübel), T. Kóňa, – Abdulrahman Taiwo, T. Vestenický (77. Chobot)