Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Nabrezie mladeze spu parcik mestska policia nitra.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Zdroj: www.google.com
28. marca 2019 Správy Nitra od NitraDen.skMSP Nitra Diskusia()

Mladých mužov prezradil polícií dymiaci smetný kôš. Marihuanu podľa ich slov stihli pred príchodom polície sfajčiť

Na Nábreží mládeže pri SPU prichytila mestská polícia dvoch mladíkov popíjať alkohol, ten im však podľa všetkého nestačil.

Nábrežie mládeže často láka svojim prostredím ľudí k oddychu, žiaľ aj mládež, ktorá tu často konzumuje alkohol a iné návykové látky. Tentokrát to bolo tak isto. Hliadka mestskej polície si všimla dvoch mladíkov popíjajúcich alkohol na verejnom priestranstve. Mladých mužov vo veku 19 a 21 rokov hliadka mestskej polície doriešila za priestupok , ktorý sa týka konzumovania alkoholu na verejnom priestranstve, kde je to zakázané všeobecne záväzným nariadením mesta Nitry.

Práve počas riešenia tohto priestupku zacítila mestskej polície zacítila dym vychádzajúci zo smetného koša nachádzajúceho sa pri lavičkách. Hliadka kôš skontrolovala a zistila, že príčinou dymu nie je oheň, ale plastová fľaša upravená na fajčenie marihuany, takzvané bongo. „Keďže hliadka mestskej polície nadobudla podozrenie, že mladíci na mieste fajčili marihuanu a môžu neoprávnene držať pri sebe omamnú alebo psychotropnú látku, privolali na miesto hliadku policajného zboru,“ pokračovala mestská polícia v popisovaní situácie.

Hliadka policajného zboru prehľadala mladíkov, avšak žiadne nelegálne látky nenašli. Mladí muži sa k fajčeniu marihuany priznali s tým, že pred príchodom mestských policajtov stihli všetko vyfajčiť. Prípad podľa slov mestkej polície doriešila hliadka Policajného zboru SR.

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X