Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Tipy na články: [email protected]
mestská polícia Nitra
ilustračné: © NitraDen.sk
8. mája 2018 Správy NitraIné správy z Nitry od NitraDeň.skNitraDeň.sk, MsP Nitra Diskusia()

Mestská polícia v Nitre hľadá do svojho tímu posily, takýto je nástupný plat!

Mestská polícia v Nitre uverejnila na svojej webovej stránke oznam, v ktorom obsadzuje voľné pracovné miesta. Aktuálna je pozícia príslušníka mestskej polície – člena hliadky. Ako uvádzajú mestskí policajti, oznam je platný do jeho zmazania.

Mestská polícia v Nitre hľadá posily, podľa informácií, ktoré poskytla na svojej webovej stránke, nástupná základná mesačná mzda je 716 eur, ktorá sa však po absolvovaní odbornej prípravy v dĺžke trvania 420 hodín zvýši na 803 eur.

Polícia ponúka aj trinásty plat a to vo výške 75 percent zmluvnej mzdy, k benefitom radí 5 dní dovolenky navyše, šesťdňový rehabilitačný pobyt po splnení základných podmienok, stabilizačný finančný príspevok po každých piatich odpracovaných rokoch, príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie či stravné lístky v hodnote 4 eur.

Zamestnanec nitrianskej mestskej polície má nárok aj na každoročné preventívne lekárske prehliadky zdarma, bezplatné očkovanie proti infekčným ochoreniam, taktiež bezplatné zabezpečenie odbornej prípravy a získanie zbrojného preukazu, pravidelné tréningy sebaobrany pre príslušníkov a bezplatné využívanie fitness centra s rodinným príslušníkom.

Ak sa chcete uchádzať o voľné pracovné miesto, musíte spĺňať nasledovné požiadavky. Mať úplné stredné vzdelanie, vek minimálne 21 rokov (dovŕšený vek ku dňu nástupu do zamestnania, byť bezúhonný, mať zdravotnú a psychickú spôsobilosť na prácu príslušníka a na prácu v noci. K požiadavkám patrí aj vodičský preukaz skupiny B, ovládanie jazdy na bicykli a ovládanie úradné jazyka, teda slovenčiny.

K žiadosti o prijatie do zamestnania je potrebné doložiť profesijný životopis, ktorý má byť napísaný vlastnou rukou, doklad o nadobudnutom vzdelaní alebo jeho overenú kópiu, výpis z registra trestov, ktorý nebude starší ako 3 mesiace a písomný súhlas na spracovanie osobných údajov pre potreby výberového konania v zmysle zákona č.122/2013  Z.z. o ochrane osobných údajov.

Ako sa píše na stránke polície, žiadosti treba zaslať na adresu: Mestská polícia, Cintorínska 6, 949 01 Nitra. Podmienkou prijatia je splnenie požiadaviek podľa odseku 1) a 2), včasné doručenie žiadosti podľa odseku 3), úspešné absolvovanie ústneho pohovoru, psycho-diagnostického vyšetrenia a taktiež úspešné absolvovanie fyzických testov. K nim patrí beh na 100 metrov, kľuky za 30 sekúnd, sed-ľah za 2 minúty, skok z miesta a 12 minútový beh. Uchádzačov neminie ani slovenčina a síce úspešné absolvovanie diktátu a slohu zo slovenského jazyka.

Ako uzatvára polícia, doplňujúce otázky môžu záujemcovia zasielať na emailovú adresu polície ([email protected]) alebo sa informovať telefonicky na čísla 037/6922522 či 0376922511. Ako uzatvárajú policajti: „Psychodiagnostické vyšetrenie organizačne zabezpečí zamestnávateľ.“

Odporúčané články

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Diskusia

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X