Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
mestská polícia Nitra
Foto: ilustračné, NitraDen.sk
31. januára 2018 Správy NitraIné správy z Nitry od © NitraDen.sk Diskusia()

Mestská polícia stále nemá dostatok ľudí, hľadá nové posily

Mestská polícia v Nitre (MsP) hľadá členov hliadky, ktorí by mohli nastúpiť do práce už v polovici marca. Výberové konanie sa bude konať na útvare MsP na Cintorínskej ulici č. 6 v pondelok 26. februára o 8. hodine. Informuje o tom na svojej stránke.

Mestská polícia novým zamestnancom ponúka 13. plat vo výške 75 % zmluvnej mzdy, päť dní dovolenky navyše, šesťdňový rehabilitačný pobyt po splnení základných podmienok i príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie. Okrem toho sľubuje štvoreurové stravné lístky, každoročné preventívne lekárske prehliadky zdarma, očkovanie proti infekčným ochoreniam zdarma, ale aj bezplatné zabezpečenie odbornej prípravy a získanie zbrojného preukazu. Okrem toho budú môcť využívať fitnes centrum spolu s rodinnými príslušníkmi zadarmo a čakajú ich pravidelné tréningy sebaobrany.

Požiadavky na uchádzačov

Uchádzači musia mať úplné stredné vzdelanie, minimálne 21 rokov a musia byť bezúhonní. Vyžaduje a od nich aj zdravotná a psychická spôsobilosť na prácu príslušníka polície i na prácu v noci. Potrebný je vodičský preukaz skupiny B, ovládanie jazdy na bicykli a ovládanie úradného, teda slovenského jazyka.

Uchádzači musia k svojej žiadosti doložiť profesijný životopis napísaný vlastnou rukou, doklad o nadobudnutom vzdelaní, prípadne jeho overenú kópiu, výpis z registra trestov nie starší ako tri mesiace, písomný súhlas so spracovaním osobných údajov pre potreby výberového konania v zmysle zákona č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Žiadosť treba zaslať na adresu Mestská polícia, Cintorínska 6, 949 01 Nitra.

Ďalšími podmienkami na prijatie sú aj úspešné absolvovanie ústneho pohovoru, úspešné absolvovanie psycho-diagnostického vyšetrenia, úspešné absolvovanie fyzických testov. Tie pozostávajú z behu na 100 metrov, kľukov, sed-ľahu, skoku z miesta a 12-minútového behu. Uchádzači musia úspešne absolvovať diktát a sloh zo slovenského jazyka.

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X