Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
MŠ Štiavnická
ilustračné: maps.google.com
15. augusta 2019 Správy Nitra od NitraDen.skMSP Nitra Diskusia()

Mestská polícia Nitra riešila niekoľko spustených alarmov, na Štefánikovej aj v objekte MŠ Štiavnická

Narušenie objektu signalizovali alarmy na Štefánikovej triede aj v objekte MŠ Štiavnická.

Objekt na Štefánikovej triede signalizoval narušenie aj na pulte centralizovanej ochrany mestskej polície. Na miesto preto vyrazila hliadka mestskej polície a sprvu bez majiteľa, neskôr s ním, skontrolovali priestory objektu. Majiteľ napokon skonštatoval, že nič nebolo poškodené ani odcudzené a vylúčená bola aj prítomnosť nežiaducej osoby v objekte.

Druhý prípad spustenia alarmu sa týkal objektu MŠ Štiavnická, ktorý tak isto zaznamenala aj mestská polícia. Hliadka mestskej polície vykonala na mieste podrobnú kontrolu areálu, avšak nezistila nijaké narušenie či prítomnosť ďalšej osoby. „Následne bol opakovane vykonávaný pokus o privolanie zodpovednej osoby, za účelom sprístupnenia a kontroly interiéru zariadenia,“ informovala ďalej Mestská polícia Nitra. Touto kontaktnou osobou je riaditeľka MŠ, ktorá telefón nezdvíhala.

Keďže sa alarm už viac nespúšťal, mestskí policajti opustili objekt. „O nesplnení si povinnosti zodpovednej osoby za objekt v prípade spustenia signalizácie, bola v nasledujúci deň informovaná vedúca odboru OŠMaŠ, ktorá uviedla, že vykoná príslušné opatrenia,“ dodala nitrianska mestská polícia na záver.

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X