Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Tipy na články: [email protected]
Cintorinska mestska policia nitra praca mapy.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Zdroj: www.google.com
11. marca 2019 Pracovné ponuky a práca Nitra od NitraDen.skMSP Nitra Diskusia()

Mestská polícia Nitra má voľnú pracovnú pozíciu ekonóma. Pozrite sa, aký plat ponúkajú záujemcom

Mestská polícia v Nitre hľadá záujemcov o pracovné miesto ekonóma.

Voľné pracovné miesto je na pracovnej pozícii ekonóm Mestskej polície v Nitre. Výberové konanie na obsadenie miesta sa bude konať v pondelok 8. apríla o 8.00 hod. na útvare mestskej polície na Cintorínskej ulici.

Ekonóm by po obsadení tejto funkcie vykonával svoju prácu v budove mestskej polície na Cintorínskej ul. 6. Nástup do práce polícia uvádza od 1. mája a ponúkaný plat je 1 431 eur.

Náplňou práce policajného ekonóma je vypracúvanie rozpočtu, sledovanie jeho dodržiavania a zodpovedanie za jeho čerpanie. Ekonóm má na starosti aj zabezpečiť podklady k vedeniu účtovnej evidencie podľa jednotlivých položiek rozpočtu, vykonávať účtovanie príjmov a výdavkov. Ďalej, spracúva aj celú mzdovú agendu. V praxi aplikuje predpisy týkajúce sa činností ním riadených zamestnancov. Kontroluje vedenie evidencií ním riadených zamestnancov, pravidelne vykonáva inventúry v pokladni, v prípade potreby zabezpečuje pokladničné práce. Zodpovedá za riadny chod ním riadeného úseku.

Záujemcovia o pozíciu by mali mať minimálne II. stupeň vysokoškolského vzdelania a aspoň 5 rokov praxe. Inými požiadavkami na kandidáta sú aj vodičský preukaz skupiny B, zručnosti v Microsoft Word, Microsoft Excel, Microsoft Outlook, internete a SOFTIP. Záujemcovia by mali mať osobnostné predpoklady ako komunikatívnosť, spoľahlivosť, analytické myslenie a samostatnosť.

Viac informácií nájdete aj na stránke Mestskej polície Nitra.

Kontaktná osoba:

Ing. Martina Szakmárová, personalistka MsP Nitra
tel.: +421376922522
e-mail: [email protected]

Odporúčané články

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Diskusia

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X