Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
mestská polícia
ilustračné: © NitraDen.sk, iDen Media s.r.o
4. septembra 2016 Správy NitraIné správy z Nitry od NitraDen.skMsP Nitra

Mestská polícia Nitra hľadá nové posily: Pozrite, čo musíte spĺňať, ak sa chcete stať členom hliadky

Mestská polícia v Nitre zverejnila na svojej webovej stránke oznam o voľnom pracovnom mieste. Záujemcovia sa môžu uchádzať o pozíciu príslušník mestskej polície – člen hliadky.

Ako MsP Nitra informuje, výberové konanie sa uskutoční v priestoroch útvaru MsP na Cintorínskej ulici č. 6 v pondelok 12. septembra 2016 o 8:00 hod.

Ak vás pracovná pozícia zaujala a chceli by ste sa o ňu uchádzať, musíte spĺňať nasledovné požiadavky. Ukončené máte mať úplné stredné vzdelania, vek minimálne 21 rokov, musíte byť bezúhonný a mať zdravotnú a psychickú spôsobilosť na prácu príslušníka a na prácu v noci.

K ďalším požiadavkám patrí vodičský preukaz skupiny B, ovládanie jazdy na bicykli a ovládanie úradného jazyka, teda slovenčiny.

MsP Nitra ďalej uvádza, že k žiadosti je potrebné priložiť profesijný životopis, ktorý bude napísaný vlastnou rukou, doklad o nadobudnutom vzdelaní alebo jeho overenú kópiu, výpis z registra trestov, ktorý nebude starší než 3 mesiace a písomný súhlas na spracovanie osobných údajov pre potreby výberového konania v zmysle zákona č.122/2013  Z.z. o ochrane osobných údajov.

Žiadosť treba zaslať najneskôr do štvrtka 8. septembra 2016 do 14:00 hod. na adresu: Mestská polícia, Cinotrínska 6, 949 01 Nitra.

Podmienkou prijatia na uvedenú pozíciu je splnenie požiadaviek podľa odseku 1) a 2), včasné doručenie žiadosti podľa odseku 3), úspešné absolvovanie ústneho pohovoru, úspešné absolvovanie psycho-diagnostického  vyšetrenia, úspešné absolvovanie fyzických testov a úspešné absolvovanie diktátu a slohu zo slovenského jazyka.

Polícia zároveň dodáva, že psychodiagnostické vyšetrenie organizačne zabezpečí zamestnávateľ. Výdavky spojené s vykonaním psychodiagnostického vyšetrenia a lekárske vyšetrenie zdravotnej spôsobilosti však budú uhradené len prijatým uchádzačom.

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X