Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Mestska hala.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
ilustračné foto, zdroj foto: www.inpek.sk
2. augusta 2016 Správy NitraIné správy z Nitry od NitraDen.sk© NitraDen.sk, iDen Media s.r.o.

Mestská hala na Klokočine dostala nový ochranný PVC koberec za 15-tisíc eur

Ochranný PVC koberec zhotovila firma SportReal Nitra podľa cenovej ponuky zo dňa 27. júna 2016.

Mestská hala na Klokočine sa môže tešiť z nového ochranného PVC koberca. Podľa zmluvy, ktorú mesto zverejnilo, vyšiel koberec 12.478 eur bez DPH. Daň v tomto prípade predstavuje sumu 2.496 eur. Celkovo teda mesto za koberec zaplatilo 14.976 eur.

„Zmluvné strany sa zaväzujú riešiť spory vyplývajúce z tejto zmluvy obligátne formou zmieru prostredníctvom štatutárnych zástupcov zmluvných strán. V prípade, že spor nevyrieši zmierom, je oprávnená hociktorá zo zmluvných strán požiadať o rozhodnutie sporu príslušný obchodný súd,“ uvádza dokument.

Cena, ktorú mesto za koberec zaplatí, zahŕňa dodávku i montáž PVC koberca. Ten je hrúbky 1,3 milimetra so šírkou 2 metre a dĺžkou maximálnych 30 metrov. Celkovo pôjde o plochu 1.300 metrov štvorcových, ktorá bude pokrytá kobercom.

Zmluva medzi mestom Nitra a firmou SportReal Nitra bola podpísaná 21. júla 2016, pričom podľa stanovených podmienok malo byť zhotovené dielo ukončené do 22. júla 2016. Záruka na dielo je 24 mesiacov.

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X