Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Tipy na články: [email protected]
Mestska hala.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
ilustračné foto, zdroj foto: www.inpek.sk
2. augusta 2016 Správy NitraIné správy z Nitry od NitraDen.sk© NitraDen.sk, iDen Media s.r.o.

Mestská hala na Klokočine dostala nový ochranný PVC koberec za 15-tisíc eur

Ochranný PVC koberec zhotovila firma SportReal Nitra podľa cenovej ponuky zo dňa 27. júna 2016.

Mestská hala na Klokočine sa môže tešiť z nového ochranného PVC koberca. Podľa zmluvy, ktorú mesto zverejnilo, vyšiel koberec 12.478 eur bez DPH. Daň v tomto prípade predstavuje sumu 2.496 eur. Celkovo teda mesto za koberec zaplatilo 14.976 eur.

„Zmluvné strany sa zaväzujú riešiť spory vyplývajúce z tejto zmluvy obligátne formou zmieru prostredníctvom štatutárnych zástupcov zmluvných strán. V prípade, že spor nevyrieši zmierom, je oprávnená hociktorá zo zmluvných strán požiadať o rozhodnutie sporu príslušný obchodný súd,“ uvádza dokument.

Cena, ktorú mesto za koberec zaplatí, zahŕňa dodávku i montáž PVC koberca. Ten je hrúbky 1,3 milimetra so šírkou 2 metre a dĺžkou maximálnych 30 metrov. Celkovo pôjde o plochu 1.300 metrov štvorcových, ktorá bude pokrytá kobercom.

Zmluva medzi mestom Nitra a firmou SportReal Nitra bola podpísaná 21. júla 2016, pričom podľa stanovených podmienok malo byť zhotovené dielo ukončené do 22. júla 2016. Záruka na dielo je 24 mesiacov.

Odporúčané články

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X