Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
ZŠ Tulipánová, rekonštrukcia
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
ilustračné: SITA
6. októbra 2017 Správy NitraIné správy z Nitry od NitraDen.sk Diskusia()

Mesto zverejnilo mapu ukončených investičných akcií

Mesto Nitra zverejnilo na svojom webe informácie o ukončených investičných akciách v jednotlivých mestských častiach. Do 1. októbra dosiahla celková hodnota investícií výšku 3 879 388 eur.

V najvyššej hodnote boli investičné akcie zrealizované v Starom meste. Mesto tam investovalo viac ako 1 233 000 eur. Ukončených bolo 18 investičných akcií. Najviac – 487 752 eur – poputovalo na novú telocvičňu ZŠ Tulipánová. Na zateplenie štítu a rozšírenie sky boxov zo západnej strany Zimného štadióna išlo viac ako 136-tisíc eur. Rekonštrukcia ZŠ Kniežaťa Pribinu stála 96 651 eur.

Krškany

V Krškanoch boli zrealizované investičné akcie v hodnote 794 855 eur. Najviac peňazí išlo do dobudovania kanalizačných odbočení v Dolných Krškanoch. Oprava chodníkov na Novozámockej ulici stála viac ako 126-tisíc eur. V Krškanoch mesto zrealizovalo 9 investičných akcií.

Klokočina

K 1. októbru 2017 bolo na Klokočine ukončených 10 investičných akcií v hodnote 637 656 eur. Na komunikáciu na Bellovej ulici išlo z rozpočtu 254 400 eur. Súvislá oprava komunikácie na Nedbalovej ulici, ktorú ukončili v septembri, stála viac ako 131-tisíc eur.

Chrenová a Janíkovce

V týchto dvoch mestských častiach bolo zrealizovaných 13 investičných akcií v hodnote 523 430 eur. Najdrahšia bola investícia do opravy miestnej komunikácie na Ulici Ľ. Okánika. Stála takmer 150-tisíc eur. Druhou najväčšou investíciou bola obnova materskej školy Topoľová za takmer 120-tisíc eur.

Zobor a Dražovce

Vtýchto dvoch mestských častiach zrealizovalo mesto sedem investičných akcií za 420 550 eur. Súvislá oprava komunikácie Chmeľová dolina stála takmer 250-tisíc eur. Veľkou investíciou bola aj výdajňa stravy v Kultúrnom dome Dražovce za 66 637 eur.

Čermáň, Diely, Mlynárce, Kynek a P. Háje

V týchto častiach bolo zrealizovaných najmenej investičných akcií – spolu len sedem. Najviac mesto investovalo do opravy komunikácie na Ulici J. Mrvu – 100-tisíc eur. Opravené boli aj bezpečné priechody či verejné osvetlenie.

Mapa investicnych akcii 2017 3.10.2017.jpg.jpg

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X