Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Zavedenie eura na Slovensku pokraèuje bez problémov a pod¾a plánu. Ako ïalej vyplýva z výsledkov prieskumu Eurobarometer, ktorý dnes zverejnila Európska komisia (EK), 1. januára veèer malo 24 % obyvate¾ov vo svojich peòaženkách prevažne alebo iba eurobankovky. Bratislava, 2. január 2009. Foto: SITA
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
ilustračné: SITA
13. októbra 2014 Správy Nitra od NitraDen.skSITA, © SITA 2014 Ilustračné: SITA/AP

Mesto poskytuje dotácie, žiadosti treba poslať do 15. októbra

NITRA 13. októbra – Mesto Nitra poskytne obyvateľom dotácie na projekty na rok 2015, žiadosti je potrebné poslať do 15. októbra. Informácie zverejnilo mesto Nitra na svojej oficiálnej internetovej stránke.

O podporu sa dá uchádzať v šiestich cieľových oblastiach. Mesto podporí rozvoj a ochranu duchovných a kultúrnych hodnôt, obnovu kultúrnych pamiatok, šport, podmienky pre výchovu, osvetu a vzdelávanie, ochranu zdravia a pomoc v sociálnej oblasti. Výška dotácie nie je ohraničená.

Projekty s rozpočtom do 2 000 eur schvaľuje primátor, nad 2 000 eur mestské zastupiteľstvo. Podmienky a postupy poskytovania dotácií upravuje všeobecne záväzné nariadenie mesta. Potrebné tlačivá sú k dispozícií na internetovej stránke eee.nitra.sk. O ďalších podrobnostiach sa môžu záujemcovia informovať osobne na mestskom úrade.

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X