Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Tipy na články: [email protected] / 0918 378 828
Euro.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
ilustračné: pixabay.com
11. mája 2016 Správy NitraIné od NitraDen.sk© NitraDen.sk, iDen Media s.r.o.

Mesto Nitra vie nakupovať aj lacno. Prečítajte si, čo nedávno kúpilo za jedno euro

Mesto Nitra nedávno kúpilo stavebný objekt. Zaplatilo zaň len jedno euro.

Podľa kúpnej zmluvy, ktorá je zverejnená na stránke mesta, Nitra kúpila stavebný objekt od firmy PROXENTA Private Equity, s.r.o. Konkrétne ide o vonkajšie osvetlenie II. etapy a 2. časti, ktoré bolo vybudované v rámci stavby „Obytná skupina Nová štvrť“ nachádzajúcej sa na Potravinárskej ulici.

„Predávajúci nadobudol vlastnícke právo k stavebnému objektu ako právny nástupca spoločnosti Dúhové bývanie s.r.o., so sídlom Mlynské Nivy 42, Bratislava, ktorá bola investorom a stavebníkom stavebného obejktu a zanikla zlúčením s predávajúcim,“ uvádza sa v zmluve.

Zmluvné strany sa dohodli na kúpnej cene vo výške jedného eura, mesto teda prišlo k stavebnému objektu za symbolickú sumu. Odkúpenie stavebného objektu do majetku mesta schválilo Mestské zastupiteľstvo v Nitre uznesením zo dňa 10. marca 2016, píše sa v zmluve.

Odporúčané články

Najčítanejšie za týždeň

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

OK

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...

X