Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
pravnici-nitra-hladaju-pracovna-ponuka-mestsky-urad-gettyimages.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: ilustračné, GettyImages
13. februára 2019 Pracovné ponuky a práca Nitra od NitraDen.skTS NitraDeň.sk Diskusia()

Mesto Nitra ponúka pracovnú príležitosť pre dvoch právnikov

Rovno dvoch právnikov hľadá mesto Nitra do svojich služieb.

Mestský úrad vyhlásil výberové konanie na obsadenie pozície referenta právnika Odboru služieb v Nitre. Jeho náplňou práce bude v rozsahu zabezpečovania právnej agendy v oblasti občiansko-právnych, obchodno-právnych, pracovno-právnych a administratívno-právnych záležitostí, tvorba a posudzovanie zmlúv, všeobecne záväzných nariadení, vnútorných predpisov, spracovávanie právnych stanovísk, zastupovanie mesta v konaniach pred súdmi a inými orgánmi.

Druhý človek by mal zaujať miesto referenta právnika Odboru majetku Mestského úradu v Nitre. Náplňou práce tohto právnika by bolo v rozsahu tvorby a posudzovania právnej dokumentácie pri nakladaní najmä s nehnuteľným majetkom mesta, majetkoprávne usporiadania majetku mesta, zastupovania mesta v konaní pred súdmi, komunikácia s katastrálnym úradom, pozemkovým úradom, SPF, archívmi a inými orgánmi. Vyžaduje sa dôkladná znalosť zákona č. 369/1990 Zb., 138/1991 Zb. a súvisiacich predpisov v oblasti pozemkového práva, výhodou je prax v oblasti práva nehnuteľností.

Svoju prácu by obaja právnici vykonávali v Mestskom úrade na Štefánikovej triede. Išlo by o plný pracovný úväzok, pričom minimálna suma základnej zložky mzdy predstavuje 907 eur, s možnosťou zvýšenia základnej zložky do výšky 1193 eur a odmeny v súlade s Poriadkom odmeňovania zamestnancov Mesta Nitra a platnou Kolektívnou zmluvou.

Zamestnanecké výhody a benefity, ktoré spolu s pozíciou právnici získajú, sú odborný rast a doplnkové dôchodkové sporenie a iné benefity v súlade s Kolektívnou zmluvou. Minimálne vzdelanie, ktoré by mal záujemca o pracovnú pozíciu spĺňať je II. stupeň vysokoškolského vzdelania právnického smeru. Záujemca by mal mať prax v oblasti občianskeho, obchodného, pracovného práva a správneho práva, prax v samospráve, prípadne v štátnej správe, v advokácii.

V prípade, že spĺňate požiadavky, mali by ste zaslať tieto dokumenty:

  • žiadosť, s uvedením pracovnej pozície o ktorú sa uchádzate;
  • profesijný životopis;
  • čestné prehlásenie o ukončení najvyššieho vzdelania;
  • písomný súhlas uchádzača s použitím osobných údajov pre potreby Mesta Nitry.

Svoje žiadosti môžete posielať alebo aj osobne doručiť v podateľni MsÚ v Nitre v zalepenej obálke označenej „Osobný pohovor právnici“ najneskôr dňa 28. februára na adresu: MESTO NITRA, Mestský úrad, Štefánikova tr. č. 60, kancelária prednostu, 950 06 Nitra. Mesto Nitra si vyhradzuje oprávnenie pozvať na osobný pohovor len vybraných uchádzačov.

Kontaktnou osobou je:

Katarína Koprdová, tel. 037/6502244, e.mail: [email protected]

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X