Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Zs_krala_svatopluka.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
ilustračné, zdroj: maps.google.com
8. septembra 2018 Pracovné ponuky a práca Nitra od NitraDeň.skNitraDeň.sk Diskusia()

Mesto Nitra hľadá riaditeľa základnej školy, takéto sú kvalifikačné predpoklady uchádzačov

Mesto Nitra vypísalo výberové konanie na obsadenie funkcie riaditeľa Základnej školy kráľa Svätopluka, ktorá sa nachádza na Dražovskej 6 v Nitre. Ako uviedla radnica na svojej webovej stránke, výberové konanie je v súlade s § 4 ods. 1 zákona č. 596/2003 Z. z. o štátnej správe v školstve a školskej samospráve a o zmene a doplnení niektorých zákonov  v znení neskorších predpisov a § 5 zákona č. 552/2003 Z. z. o výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov.

Ak sa chcete uchádzať o túto pracovnú pozíciu, musíte spĺňať kvalifikačné predpoklady, k nim patria tieto:

  • vysokoškolské vzdelanie II. stupňa podľa zákona č. 317/2009 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a vyhlášky MŠ SR č. 437/2009 Z. z., ktorou sa ustanovujú kvalifikačné predpoklady a osobitné kvalifikačné požiadavky pre jednotlivé kategórie pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov
  • vykonanie 1. atestácie alebo jej náhradnej formy v zmysle § 61 ods. 7 zákona č. 317/2009 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov
  • minimálne 5 rokov pedagogickej praxe

K ďalším kritériám a požiadavkám na to, aby ste sa mohli stať riaditeľom základnej školy, patria organizačné a riadiace schopnosti a bezúhonnosť.

Spolu so žiadosťou je potrebné mestu zaslať či doručiť nasledovné doklady:

  • prihláška do výberového konania
  • overené doklady o dosiahnutom vzdelaní
  • doklad o dĺžke pedagogickej praxe
  • profesijný životopis (vrátane písomného a telefonického kontaktu)
  • návrh koncepcie rozvoja školy
  • výpis z registra trestov (nie starší ako 3 mesiace)
  • súhlas uchádzača na použitie osobných údajov pre potreby výberového konania v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov

„Prihlášku a ďalšie požadované doklady je potrebné doručiť v uzatvorenej obálke s označením „Výberové konanie – ZŠ kráľa Svätopluka, Dražovská 6, Nitra  – neotvárať!“ najneskôr do 28. septembra 2018 do 12,00 h na adresu: Mestský úrad, Odbor školstva, mládeže a športu, Štefánikova trieda č. 60, 950 06 Nitra,“ uviedla radnica.

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X