Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Robotnik vystavba pixabay.jpg
Foto: ilustračné, pixabay.com
17. marca 2021 Správy NitraOznamy a dôležité informácie od NitraDen.skTS NitraDeň.sk Diskusia()

Mesto má voľnú pracovnú pozíciu, hľadá referenta pre prípravu stavieb

Mesto má voľnú pracovnú pozíciu. Takýto plat ponúka referentovi pre prípravu stavieb v odbore investičnej výstavby a rozvoja.

Záujemcovia sa na voľnú pracovnú pozíciu referenta pre prípravu stavieb v odbore investičnej výstavby a rozvoja môžu hlásiť do 19. marca do 11.00 hod. Referent má za úlohu podieľať sa na investičnej činnosti pri príprave stavieb ako je zabezpečenie predprojektovú prípravu stavieb realizovaných mestom.

Taktiež dohliada na dodržiavanie podmienok stavebných povolení a opatrení štátneho stavebného dohľadu po dobu realizácie stavby. Sleduje systematické doplňovanie dokumentácie, podľa ktorej sa stavba realizuje a evidenciu dokumentácie dokončených častí stavby.

Požiadavky na záujemcov sú najmä úplné stredné alebo vysokoškolské vzdelanie s technickým alebo stavebným zameraním odborné znalosti v oblasti ekonomiky stavebníctva a procesu výstavby, legislatívne znalosti, čítanie v stavebných výkresoch, počítačová gramotnosť.

Referent bude svoju prácu vykonávať v Nitre s to na plný pracovný úväzok. Mesto ponúka plat minimálne 983 eur, pričom táto suma závisí od kvalifikácie a skúseností uchádzača. Viac informácií aj detaily podania žiadosti o túto pracovnú pozíciu nájdete na webe mesta tu.

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X