Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Mobil
Foto: ilustračné, pixabay.com
7. augusta 2019 Správy Nitra od NitraDen.skTS NitraDeň.sk Diskusia()

Mesto informuje obyvateľov o aktuálnych podujatiach či oznamoch prostredníctvom esemesky

Ak aj vy chcete dostávať esemesky od mesta o aktualitách, prihláste sa k odberu.

Do mobilného telefónu posiela mesto informácie z diania a to na základe registrácie do systému. Prostredníctvom esemesiek sú obyvatelia informovaní o podujatiach organizovaných mestom Nitra, získajú tipy na víkend či informácie o rôznych výnimočných udalostiach či odkazoch.

Ak aj vy chcete dostávať aktuálne esemesky, je potrebné sa na ich odber prihlásiť vyplnením formuláru. Správy sú zadarmo a formulár si taktiež zadarmo stiahnete z webovej stránky mesta. Kompletné informácie nájdete na oficiálnej stránke mesta Nitry tu.

Doba je rýchla, informácií sa na nás valí neprimerané množstvo, a preto je dôležitá selekcia. Ak chcete patriť do okruhu informovaných z prvej ruky, musíte sa prihlásiť do tohto SMS systému. Systém úspešne funguje viac ako dva roky. Registrovaní občania prijali v priebehu dvoch rokov 59 esemesiek,“ informoval hovorca Nitry Tomáš Holúbek.

Bezplatný informačný systém bol spustený ešte pred letnou sezónou 2017 a prvá správa bola odoslaná 2. júna 2017. Systém je plne funkčný a kompatibilný so všetkými mobilnými operátormi na trhu.

V databáze momentálne evidujeme viac ako 1206 občanov. O tento druh informácií prejavili najväčší záujem občania vo vekovej kategórii od 31 do 50 rokov,“ informoval Tomáš Holúbek a dodal: „Do databázy telefonických kontaktov sa zaraďujú iba telefónne čísla s platne udeleným súhlasom na spracovanie osobných údajov. Výhodou týchto oznamov je, že sa dostanete k informáciám, ktoré by vám mohli uniknúť. Prijímanie oznamov pre registrovaných záujemcov je zadarmo. Do databázy sa môžete prihlásiť aj teraz. Stačí vyplniť leták, ktorý nájdete na vrátnici na Mestskom úrade v Nitre.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X