Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Mestsky urad nitra mapy.jpg
Foto: ilustračné, Mesto Nitra
26. septembra 2020 Správy Nitra od NitraDen.skTS NitraDeň.sk Diskusia()

Mesto hľadá vedúceho odboru investičnej výstavby a rozvoja, toto sú podmienky a ponúkaný plat

Mesto hľadá zamestnanca na pozíciu vedúci odboru investičnej výstavby a rozvoja Mestského úradu v Nitre.

Mestský úrad vyhlasuje výberové konanie na obsadenie funkcie vedúci odboru investičnej výstavby a rozvoja Mestského úradu v Nitre. Hlavným predpokladom záujemcov má byť vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v stavebnom odbore alebo technického zamerania. Podmienkou sú minimálne 3 roky preukázateľných skúseností s riadením stavebných projektov.

Záujemca by mal byť tiež schopný viesť tím 10-15 ľudí, komunikovať na úrovni a reportovať výsledky vedeniu mesta a členom mestského zastupiteľstva. Výhodou je aj vodičské oprávnenie skupiny B, koncepčné a analytické myslenie, vysoká miera samostatnosti a osobného nasadenia pri dosahovaní cieľov, spoľahlivosť a cit pre detail či občianska bezúhonnosť.

Minimálnou zložkou ponúkanej mzdy je 1 638 eur s tým, že sa môže zvýšiť v závislosti od kvalifikácie a skúseností uchádzača. Uchádzač o pozíciu musí na úrad zaslať žiadosť o prijatie do zamestnania, spolu s profesijným životopisom, čestným vyhlásením o bezúhonnosti, čestným vyhlásením o ukončení vzdelania, a písomným súhlasom so zverejnením a spracovaním osobný údajov.

Dátum ukončenia výberového konania je 9. október o 12.00 hod. Všetky dokumenty je v zapečatenej obálke označená heslom: „Výberové konanie vedúci OIVaR“ potrebné odovzdať alebo zaslať na adresu Mestský úrad, Štefánikova tr. č. 60, kancelária prednostu, 950 06 Nitra alebo elektronicky na e-mail: [email protected]

Viac informácií a detailov k výberovému konaniu sa dozviete na webe mesta či na portáli Profesia tu.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X