Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Mestský úrad, MsÚ
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: ilustračné, franophoto, © NitraDen.sk
24. januára 2017 Správy NitraIné správy z Nitry od NitraDen.sk© NitraDen.sk, iDen Media s.r.o.

Mesto hľadá referenta – koordinátora pre prípravu Kreatívneho centra Nitra

Máte záujem o zaujímavé miesto? Podmienkou prijatia žiadosti poslanej do ponukového konania je splnenie kvalifikačných predpokladov a poskytnutie požadovaných dokladov. Mesto si vyhradzuje pozvať na osobný pohovor len vybraných uchádzačov.

Ako sa píše na webe mesta, „úspešný uchádzač bude zastávať pozíciu koordinátora pre prípravu kreatívneho centra Nitra, ktoré bude zriadené v zmysle podmienok Integrovaného regionálneho operačného programu v rámci PO 3.“

Prijatý uchádzač bude koordinovať vzťahy s kultúrnymi operátormi, strategickými partnermi, dodávateľmi, verejnosťou a ďalšími subjektmi na lokálnej, regionálnej, národnej a medzinárodnej úrovni s cieľom tvorby, koordinácie a realizácie projektu Kreatívneho centra v Nitre. Podmienkou prijatia žiadosti do ponukového konania je splnenie kvalifikačných predpokladov a poskytnutie požadovaných dokladov.

Uchádzač musí mať vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v oblasti humanitné vedy, sociálna oblasť a ekonomika. Ďalšími kritériami sú bezúhonnosť, spôsobilosť na právne úkony, znalosť európskeho kultúrneho a kreatívneho prostredia, aktívna znalosť anglického jazyka, slovom a písmom. Výhodou je prax v oblasti projektového manažmentu, spracovania žiadostí o NFP a dotačných schém ministerstiev, v oblasti v marketingu či v oblasti manažmentu a kultúrnej politiky.

Požaduje sa komunikatívnosť, flexibilita, kreativity, zodpovednosť, presnosť a dôslednosť, samostatnosť, dobrá organizácia práce a záujem o zdokonaľovanie. Záujemca musí mať počítačové znalosti na používateľskej úrovni, organizačné schopnosti a riadiace skúsenosti.

Uchádzač musí predložiť doklady do výberového konania – žiadosť do výberového konania, štruktúrovaný profesijný životopis v slovenskom jazyku, údaj o najvyššom dosiahnutom vzdelaní s úradne overenou fotokópiou príslušného dokladu o dosiahnutom vzdelaní, aktuálny doklad o bezúhonnosti (výpis z registra trestov nie starší ako tri mesiace) a písomný súhlas uchádzača s použitím osobných údajov pre potreby výberového konania.

Záujemcovia môžu posielať žiadosť o účasť na ponukovom konaní spolu s požadovaným dokladmi poštou alebo osobne do podateľne MsÚ v Nitre v zalepenej obálke označenej „Ponukové konanie Kreatívne centrum Nitra – NEOTVÁRAŤ“ najneskôr do 10. februára 2017, na nasledovnú adresu: MESTO NITRA, Mestský úrad, Štefánikova tr.č. 60, kancelária prednostu, 950 06 Nitra.

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X