Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Mestsky urad nitra mapy.jpg
Foto: ilustračné, Mesto Nitra
1. januára 2021 Pracovné ponuky a práca Nitra od NitraDen.skTS NitraDeň.sk Diskusia()

Mesto hľadá posilu v súvislosti s projektom Kreatívne centrum Nitra, takéto má požiadavky na záujemcu

Pre senior projektového manažéra je v meste voľná pracovná pozícia.

Mesto hľadá senior projektového manažéra, ktorý bude nápomocný pri implementácii projektu Kreatívne centrum Nitra. Mal by zabezpečovať projektové riadenie pre pridelený projekt vo všetkých fázach životného cyklu.

Záujemcovia o pozíciu musia spĺňať isté podmienky. Minimálne by mali mať druhý stupeň vysokoškolského vzdelania a aspoň 5 rokov praxe. Taktiež medzi požadované skúsenosti patria praktické skúsenosti s riadením projektov podporených v rámci štrukturálnych fondov EÚ, resp. iných grantových mechanizmov sú podmienkou.

Žiadateľ by mal mať znalosti metód projektového riadenia, výborné organizačné a riadiace schopnosti, či  rozvinuté komunikačné zručnosti. Certifikácia PRINCE 2 kľúčovou výhodou a certifikácia PMI alebo IPMA je výhodou. Medzi požiadavky patria aj dobré znalosti práce s Microsoft Word, Microsoft Excel, Microsoft PowerPoint, gantovými diagramami a s plánovacími nástrojmi.

Znalosť anglického jazyka je u uchádzača taktiež výhodou. Medzi požiadavky patrí aj vodičské opravnenie aspoň skupiny B.

Senior projektový manažér bude vykonávať svoju prácu v Mestskom úrade v Nitre na plný pracovný úväzok, pričom poskytovaná základná mzda predstavuje 1 400 eur. Výška mzdy závisí od skúseností a náročnosti pridelených úloh.

Záujemcovia by mali poslať spolu so žiadosťou o pracovnú pozíciu aj profesijný životopis, zoznam referencií o riadených investičných a neinvestičných projektoch s uvedením relevantného kontaktu, čestné vyhlásenie o bezúhonnosti, čestné vyhlásenie o ukončení vzdelania a písomný súhlas so zverejnením a spracovaním osobný údajov v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z.  o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov na účel výberového konania.

Poriadne zalepenú obálku je s požadovanými dokumentmi potrebné poslať s označením „Senior-projektový manažér“ osobne do podateľne Mestského úradu v Nitre alebo zašlú poštou na adresu: MESTO NITRA, Mestský úrad, Štefánikova tr. č. 60, kancelária prednostu, 950 06 Nitra , resp. elektronicky na e-mail: [email protected] . Predpokladaný termín ukončenia výberového konania je 14. január 2021 o 12.00 hod.

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X