Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
pravnici-nitra-hladaju-pracovna-ponuka-mestsky-urad-gettyimages.jpg
Foto: ilustračné, GettyImages
5. augusta 2019 Pracovné ponuky a práca Nitra od NitraDen.skTS NitraDeň.sk Diskusia()

Mesto hľadá dve osoby na obsadenie funkcií manažérov rôznych oddelení, takýto plat im ponúka

Na Mestskom úrade v Nitre sa uvoľnili dve pracovné pozície pre manažérov.

Jednou z ponúkaných pozícií je manažér Sprostredkovateľského orgánu pre Integrovaný Regionálny operačný program. Ponúkaný plat pre záujemcu na túto pozíciu je 1 316 eur, pričom výsledný plat sa určí podľa odborných skúseností víťaza výberového konania.

Záujemcovia o túto pozíciu musia spĺňať isté požiadavky, ako vysokoškolské vzdelanie, znalosť anglického jazyka a práce s počítačom. Nevyhnutnosťou je tiež podľa slov Andreja Jančoviča z MÚ Nitra znalosť slovenských i európskych právnych predpisov v oblasti európskych fondov a tiež schopnosť vypracovania strategických dokumentov.

Životopisy so žiadosťami o túto pracovnú pozíciu je potrebné zaslať najneskôr do 16. augusta. Viac informácií pre uchádzačov o pracovnú pozíciu nájdete aj na stránke mesta tu.

Projektový manažér

Ďalšou voľnou pozíciou na Mestskom úrade v Nitre je funkcia projektového manažéra. Ten bude, okrem iného, pripravovať žiadosti o nenávratné finančné príspevky pre radnicu v súčinnosti s prípravou, implementáciou, koordináciou a riadením jednotlivých projektov.

Ponúkaný minimálny základný plat pre projektového manažéra je 1 115 eur. Dôležité je, aby mal záujemca o pozíciu minimálne vysokoškolské vzdelanie min. II. stupňa a odbornú prax 2 roky, alebo ukončené VŠ vzdelanie I. stupňa alebo úplné SŠ vzdelanie s maturitou a minimálnu odbornú prax 3 roky. Prihlášky so životopismi treba poslať najneskôr 20. augusta. Kompletné informácie pre uchádzačov o pracovné miesto sú dostupné na mestskom webe tu.

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X