Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
futbalovy_stadion_fc_nitra_sita
ilustračné: SITA
25. júla 2018 Správy NitraIné správy z Nitry od NitraDeň.skNitraDeň.sk Diskusia()

Mesto dalo zhotoviť projektovú dokumentáciu na vstup do areálu futbalového štadióna

Mesto Nitra dalo vypracovať realizačnú projektovú dokumentáciu na rekonštrukciu vstupu do areálu futbalového štadióna FC Nitra. Ako vyplýva zo zmluvy, o projektovú dokumentáciu sa postará Štefan Lisý KOMPROEKO.

Zhotoviteľ má dodať mestu projektovú dokumentáciu v nasledovnej forme: 6 x paré, 1 x CD (projektová dokumentácia, rozpočet a výkaz výmer), 6 x výkaz výmer a 2 x rozpočet. Termín na dodanie PD bol stanovený do 15. augusta tohto roka. „Zhotoviteľ zodpovedá za dodržanie dohodnutého termínu plnenia. Zhotoviteľ nie je v omeškaní v prípade prekážky pri plnení zmluvy na strane objednávateľa. Lehota plnenia sa posunie o uvedenú dobu,“ píše sa v zmluve.

Cena za vytvorenie projektovej dokumentácie bola stanovená na 6.600 eur bez DPH, po prirátaní platnej dane, ktorá v tomto prípade predstavuje sumu 1.320 eur, sa tak vyšplhá na celkových 7.920 eur.

Ako sa uvádza vo zverejnenom dokumente, PD bude vypracovaná v rozsahu: aktualizácia polohopisu a výškopisu, spevnené plochy (vjazd, výjazd, parkovanie, chodníky, priechody), dopravné značenie, dažďová kanalizácia, verejné osvetlenie, inventarizácia jestvujúcich drevín, sadové úpravy.  Cenová ponuka zhotoviteľa nezahŕňa prípadné iné prekládky podzemných vedení.

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X