Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
škôlka, deti
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
ilustračné: pixabay.com
23. decembra 2016 Správy NitraIné správy z Nitry od NitraDen.sk© NitraDen.sk, iDen Media s.r.o.

Mesto dalo vypracovať projektovú dokumentáciu na Materskú školu Na Hôrke 30

Mesto Nitra dalo nedávno vypracovať projektovú dokumentáciu materskej školy, ktorá by mala vzniknúť na ulici Na Hôrke 30. V týchto miestach sa už nachádza základná škola, k nej by v blízkej dobe mala pribudnúť aj škôlka.

Projektovú dokumentáciu Materskej školy Na Hôrke 30 v Nitre vypracuje Ing. arch. Igor Feník, vyplýva to zo zmluvy, ktorú radnica zverejnila na svojej webovej stránke.

PD má byť vypracovaná na úrovni realizačného projektu stavby, pričom zhotoviteľ sa zaviazal, že ju vypracuje a dodá mestu v nasledovnej forme: 6x paré, 1x CD (PD, rozpočet a výkaz výmer), 6x výkaz výmer a 2x rozpočet.

„Zhotoviteľ sa zaväzuje vypracovať predmet zmluvy vo vlastnom mene a na vlastnú zodpovednosť, na svoje náklady a na vlastné nebezpečenstvo. Zhotoviteľ vyhlasuje, že má oprávnenie a odbornú spôsobilosť vypracovať predmet zmluvy,“ informuje zverejnený dokument.

Projektová dokumentácia má byť hotová do 28. februára 2017, pričom zhotoviteľ ju má doručiť priamo na Mestský úrad v Nitre. Cena za vyhotovenie diela bola stanovená na základe cenovej ponuky architekta a to vo výške 16.900 eur.

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X