Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Umývadlo
ilustračné: pixabay.com
15. mája 2018 Správy NitraIné správy z Nitry od NitraDeň.skNitraDeň.sk Diskusia()

Mesto dá opraviť zamestnanecké sociálne zariadenia v materských školách

Mesto Nitra dá opraviť zamestnanecké sociálne zariadenia vo viacerých materských školách, vyplýva to zo zmluvy, ktorú radnica uverejnila na svojej webovej stránke. 

Opravy bude mať na starosti spoločnosť Dynamik Construction, pričom rekonštrukcia prebehne v týchto predškolských zariadeniach: MŠ Čajkovského, MŠ Zvolenská, MŠ Novomeského, MŠ Bazovského, MDJ Bazovského, MŠ Belopotockého, MŠ Za humnami. Opravovať sa začne do desiatich dní od výzvy mesta a ukončenie je naplánované do septembra 2018.

Opravy prebehnú na základe cenovej ponuky zhotoviteľa zo dňa 26. apríla tohto roka, podľa nej bola hodnota diela vyčíslená na 98.525,22 eur bez DPH. Po prirátaní platnej dane, ktorá v tomto prípade predstavuje sumu 19.705,05 eur, sa tak celková cena vyšplhá na 118.230,27 eur.

„Celková cena diela vyplýva z položkovitého rozpočtu stavby predloženého objednávateľovi zhotoviteľom v procese verejného obstarávania zákazky. Predmetný položkovitý rozpočet je pre stanovenie hodnoty jednotlivých stavebných prác a dodávaného stavebného materiálu pre zmluvné strany záväzný a slúži k preukázaniu objemu vykonaných prác a kvalitatívneho obsahu prác,“ uvádza sa v zmluve.

Záručná doba bola v zmluve dojednaná na 24 mesiacov a začína plynúť dňom nasledujúcim po dni prevzatia diela. Zmluva definuje aj podmienky na odstúpenie od zmluvy, náhradu škôd a nákladov, riešenie sporov či zmluvné pokuty.

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X