Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
ZŠ Nábrežie mládeže
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
zdroj foto: maps.google.com
15. júna 2018 Správy NitraIné správy z Nitry od NitraDeň.skNitraDeň.sk Diskusia()

Mesto dá opraviť chodníky v areáli Základnej školy Nábrežie mládeže v Nitre

Mesto Nitra dá opraviť chodníky v areáli Základnej školy Nábrežie mládeže v Nitre, vyplýva to zo zmluvy, ktorú radnica nedávno uzavrela.

Ako sa uvádza v zmluve, chodníky opraví spoločnosť Marfil, stane sa tak na základe cenovej ponuky zo dňa 29. mája 2018. S opravami sa má začať do troch dní od účinnosti zmluvy a ukončené majú byť najneskôr do 30. septembra tohto roka. „Zmluvou sa zhotoviteľ zaväzuje vyhotoviť dielo vo vlastnom mene a na vlastnú zodpovednosť, na vlastné náklady a objednávateľ sa zaväzuje vykonané bezvadné dielo prevziať a zaplatiť cenu za vykonanie diela uvedenú v čl. I I I tejto zmluvy,“ informuje zverejnený dokument.

Cena za zhotovenie diela bola stanovená na 8.195,58 EUR bez DPH. Po prirátaní platnej 20-percentnej dane, ktorá v tomto prípade predstavuje sumu 1.639,12 EUR, sa tak celková hodnota diela vyšplhá na sumu 9.834,70 EUR. „Cena obsahuje všetky náklady a zisk zhotoviteľa, nevyhnutné k riadnemu a včasnému zrealizovaniu diela. Rovnako tak cena obsahuje aj predpokladané náklady vzniknuté vývojom cien v národnom hospodárstve a to až do doby ukončenia diela podľa zmluvy,“ píše sa v zmluve.

Záručná doba na opravené chodníky bola zmluvou stanovená na 60 mesiacov a začína plynúť dňom nasledujúcim po dni prevzatia diela.

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X