Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
MŠ Štiavnická
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
ilustračné: maps.google.com
2. mája 2018 Správy NitraIné správy z Nitry od NitraDeň.skNitraDeň.sk Diskusia()

Mesto dá obnoviť materskú školu na Štiavnickej, náklady sa vyšplhajú na necelých 178-tisíc eur

Mesto Nitra chystá ďalšiu investičnú akciu, ktorá skvalitní pobyt detí v škôlke. Ako sa uvádza na webovej stránke Nitry, v blízkej dobe dôjde k obnove MŠ Štiavnická.

Podľa zmluvy, ktorú mesto Nitra zverejnilo na svojej webovej stránke, dôjde k obnove materskej škôlky na Štiavnickej. Konkrétne pôjde o energetické zhodnotenie obvodového plášťa v hospodárskom pavilóne.

Zákazku získala spoločnosť Ekomont Nitra, s.r.o. a to na základe cenovej ponuky zo dňa 3. apríla tohto roka. Ako sa uvádza vo zverejnenom dokumente, práce majú byť zahájené do desiatich dní od výzvy objednávateľa, teda nitrianskej radnice. Ukončenie prác je stanovené do augusta 2018.

Cena za zhotovené dielo bola stanovená na 147.758,66 eur bez DPH. Po prirátaní platnej dane, ktorá v tomto prípade predstavuje sumu 29.551,73 eur, sa tak celková hodnota zhotoveného diela vyšplhá na 177.310,39 eur.

„Cena obsahuje všetky náklady a zisk zhotoviteľa, nevyhnutné k riadnemu a včasnému zrealizovaniu diela. Rovnako tak cena obsahuje aj predpokladané náklady vzniknuté vývojom cien v národnom hospodárstve a to až do doby ukončenia diela podľa zmluvy. Celková cena diela vyplýva z položkovitého rozpočtu stavby predloženého objednávateľovi zhotoviteľom v procese verejného obstarávania zákazky. Predmetný položkovitý rozpočet je pre stanovenie hodnoty jednotlivých stavebných prác a dodávaného stavebného materiálu pre zmluvné strany záväzný a slúži k preukázaniu objemu vykonaných prác a kvalitatívneho obsahu prác,“ píše sa v zmluve.

Záručná doba na dielo bolo dojednaná na 24 mesiacov a začína plynúť ňom nasledujúcim po dni prevzatia diela.

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X