Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Ilustracne_pixabay_praca.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
ilustračné: pixabay.com
24. júla 2017 Správy NitraIné správy z Nitry od NitraDen.sk© NitraDen.sk, iDen Media s.r.o.

Na meste sa uvoľnila nová pozícia, pozrite, či nebudete vhodným kandidátom

Mesto Nitra hľadá nové posily, pozrite, ktorá pozícia sa uvoľnila, prihlášky môžete posielať do polovice augusta.

Ako informovalo mesto Nitra na svojej webovej stránke, uchádzačom ponúka nové miesto, ktoré sa uvoľnilo. Konkrétne radnica hľadá referenta – právnika, ktorý bude spadať pod odbor služieb úradu, respektíve referát právny a vymáhania pohľadávok.

Kto sa chce o túto pozíciu uchádzať, musí spĺňať nasledovné. Mal by mať vysokoškolské vzdelanie II. stupňa právnického smeru a ovládať prácu s počítačom. Výhodou je prax v oblasti občianskeho, obchodného a pracovného práva a taktiež prax v samospráve, prípadne v štátnej správe.

Mesto Nitra od uchádzača vyžaduje občiansku bezúhonnosť, seriózne vystupovanie, zastupovanie mesta v súdnych sporoch a zodpovedný prístup k pracovným úlohám.

K požadovaným dokladom, ktoré je potrebné zaslať, patrí žiadosť, profesijný životopis, overená kópia dokladu o vzdelaní, písomný a podpísaný súhlas uchádzača na spracúvanie osobných údajov pre mesto Nitra.

„Uchádzači na funkciu „referent právnik“ označia zalepenú obálku „Osobný pohovor právo“, zašlú poštou alebo doručia svoje písomné prihlášky do podateľne MsÚ v Nitre  najneskôr  dňa  11. 8. 2017,“ informuje mesto na svojom webe.

Adresa je: Mesto Nitra, Mestský úrad, Štefánikova trieda č. 60, referát ľudských zdrojov, 950 06 Nitra. Ako mesto upozorňuje, platí odtlačok prezentačnej pečiatky Nitry a mesto si taktiež vyhradzuje práve pozvať na osobný pohovor len vybraných uchádzačov.

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X