Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Merkurymarketnr.png
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
mapy.google.sk
28. júna 2016 Správy Nitra od NitraDen.sk© NitraDen.sk, iDen Media s.r.o.

Merkury Market v Nitre rozšíri svoje priestory, toto môžete očakávať od novostavby

Merkury Market v Nitre chce rozšíriť svoje priestory. Konkrétne pôjde o novostavbu predajného skladu, vyplýva to z dokumentu, ktorý investor zaslal na MŽP SR kvôli posúdeniu vplyvov na životné prostredie. Navrhovaná stavba má slúžiť pre potreby investora ako objekt určený pre výkon predmetu podnikania.

Pozemok, kde má novostavba vyrásť, sa nachádza v areáli spoločnosti Merkury Market. V súčasnosti je oplotený, nezastavaný, rovinatého charakteru a z väčšej časti zatrávnený s lokálnymi betónovými plochami. Objekt, ktorý chce investor vybudovať, bude prevádzkovo napojený na existujúce obchodné centrum.

„Navrhovaný objekt sa bude nachádzať západne od jestvujúceho objektu. Je situovaný tak, že z južnej strany nepresiahne odstupovú vzdialenosť minimálne 22 m od osi krajnej železničnej koľaje, ktorá bola povolená pri výstavbe pôvodného Merkury Marketu aj pri prístavbe skladu v roku 2014,“ uvádza zámer investora.

Pokiaľ sa novostavba vybuduje, v areáli Merkury Marketu pribudne 29 nových parkovacích miest. Celkovo bude k dispozícii 148 stojísk.

„Funkcia stavby bude naďalej zameraná na prezentovanie a predaj bytových zariadení a stavebných výrobkov,“ informuje investor.

„V objekte bude pracovať na dvoch smenách max. 12 zamestnancov, ktorí budú zabezpečovať prevádzku predajne a skladov navrhovaného objektu. V skladovej časti budú pracovať výlučne muži,“ píše sa v zámere Merkury Marketu.

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X