Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Ms benkova.png
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
ilustračné: maps.google.com
1. augusta 2016 Správy NitraIné správy z Nitry od NitraDen.sk© NitraDen.sk, iDen Media s.r.o.

Materskej škole opravili rozvody vody a ústredné kúrenie, cena sa vyšplhala na takmer 62-tisíc eur

Materská škola, ktorá sa nachádza na Benkovej v Nitre, sa dočkala opravy rozvodov vody a ústredného kúrenia.

Opravu vykonala firma TZB-Market, s.r.o, s ktorou mesto Nitra podpísalo zmluvu na základe cenovej ponuky zhotoviteľa z 1. júla 2016.

Cena bola určená na sumu 51.342 eur bez DPH, po prirátaní platnej dane teda mesto za opravu zaplatí 61.610,40 eur. Podľa zverejneného dokumentu mali byť práce ukončené do augusta tohto roka.

Záručná doba na opravené rozvody vody a ústredné kúrenie je 24 mesiacov. Plynúť začína dňom nasledujúcim po dni prevzatia diela. Podľa informácií, ktoré uvádza krycí list diela, sú rozvody a kúrenie v havarijnom stave.

Zmluva, ktorú zverejnilo mesto Nitra na svojej webovej stránke, uvádza aj výšky zmluvných pokút. Tie hrozia firme v prípade neukončenia diela, za omeškanie s odstránením kazov a nedorobkov, ktoré boli zistené pri preberacom konaní, alebo za omeškanie týkajúce sa vypratania staveniska.

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X