Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Tipy na články: [email protected] / 0918 378 828
Maltezski rytieri punc.jpg
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Centrum Maltézskej pomoci Slovensko
12. decembra 2017 Správy NitraIné od NitraDen.skTS, © NitraDen.sk Diskusia()

Maltézski rytieri vyzbierali predajom punču 5,3 tisíca eur

V poradí už siedmy ročník charitatívneho Vianočného punču organizovaného Maltézskou pomocou Slovensko s centrom v Nitre dopadol opäť mimoriadne úspešne. Dobrovoľníci Maltézskej pomoci Slovensko podávali v charitatívnom stánku vo Vianočnom mestečku od 8. do 10. decembra kvalitný maltézsky punč.

Pre návštevníkov a obyvateľov Nitry pripravili možnosť formou dobrovoľného príspevku prispieť napr. na zabezpečenie starostlivosti aj o tých, ktorí končia svoju pozemskú púť v dôstojnej opatere v nitrianskom Hospici – dome pokoja a zmieru u Bernadetky. V pokladničke za punč skončilo 5,3 tisíca eur od štedrých darcov.

Maltezski rytieri punc
Centrum Maltézskej pomoci Slovensko

Celý vyzbieraný finančný obnos bez akéhokoľvek odrátania vstupných nákladov poputuje na zabezpečenie prevádzky hospicu, ale aj ďalších aktivít Maltézskej pomoci Slovensko zameraných na pomoc chudobným, chorým a trpiacim. Návštevníci maltézskeho stánku sa popri tom mohli zoznámiť s históriou Rádu a jeho aktivitami vo svete a na Slovensku, zvlášť na území mesta Nitra.

Odporúčané články

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:

Diskusia

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

OK

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...

X