Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Horizon33_2015-9-9_12-39-3
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
9. septembra 2015 Podujatia a akcie Nitra od NitraDen.skwww.nitrafest.sk

Les nie je smetisko! Zúčastnite sa čistenia okolia Liečebného ústavu.

Viete, koľko trvá prírode, kým rozloží jednu PET fľašu, ktorú v lese odhodil človek? Príďte 12. 9. 2015 k Liečebnému ústavu na Zobore a dozviete sa. Medzinárodný festival Divadelná Nitra a Občianske združenie Všestranko Vás pri príležitosti osádzania info panelu Les nie je smetisko pozývajú na čistenie okolia Liečebného ústavu na Zobore.

Info panel Les nie je smetisko bude osadený na začiatku turistického chodníka vedúceho od Liečebného ústavu okolo Svoradovej studničky na Zobor. Cieľom osadenia infopanelu Les nie je smetisko je zvýšiť informovanosť a povedomie širšej verejnosti o ochrane životného prostredia, ako aj výchova a vzdelávanie miestnej komunity. Myšlienka projektu Les nie je smetisko svojím zameraním korešponduje s hlavnou témou festivalu: Empatia – zdieľať a dávať.

Horizon33_2015-9-9_12-39-11

ČO? Les nie je smetisko – čistenie okolia Liečebného ústavu Zobor pri príležitosti osádzania info panelu Les nie je smetisko

KEDY A KDE? sobota 12. 9. 2015 od 10.00 hod. do 15.00 hod. pri Liečebnom ústave Zobor – Špecializovaná nemocnica sv. Svorada (pri vstupe na turistický chodník vedúci k Svoradovej studničke)

KTO? Všetci, ktorým nie je ľahostajné životné prostredie a znečisťovanie prírody, všetci, ktorí chcú pomôcť a zároveň urobiť niečo pre seba a pre svoje okolie, ale aj stretnúť nových ľudí a zabaviť sa.

AKO? Jednoducho. Príďte v sobotu 12. 9. 2015 v čase medzi 10.00 a 15.00 hod. a zapojte sa do čistenia. Odpadové vrecia a rukavice zabezpečíme.

Pre viac info kontaktujte: Slavka Civáňová, [email protected], 0949 85 11 11, www.nitrafest.sk

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X