Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Divadlo: Pipi Dlhá Pančucha

réžia: Šimon Spišák

Pipilota Viktuália Roleta Zlatka Pančušisková Efraimová, jednoducho Pipi Dlhá Pančucha, je deväťročné dievčatko s vlasmi spletenými do vrkočov, obrovskou silou, hlavou plnou výborných nápadov a srdcom veľkým a dobrým, že by sa doňho vošiel celý svet. Jej mamička je anjel a otecko morský vlk, ktorého jedného dňa búrka zmietla z paluby a teraz je kráľom černošského kmeňa. Býva sama vo vile Vilôčke s koňom a opičkou – Pánom Galánom, žije si ako sa jej páči, lebo jej nik neprikazuje ani neradí, do školy nechodí, lebo v škole sa iba čuduje a pani učiteľke pokojne tyká, zlodejov učí tancovať, s policajtmi sa hrá na naháňačku, tancuje kedy chce, spí, kedy potrebuje na akomkoľvek mieste, v akejkoľvek situácii a pretože môže žiť vo svete vlastnej fantázie, ktorý je plný dobrodružstiev a neuveriteľných príhod, môže si nudnú skutočnosť občas trošičku prispôsobiť a ozvláštniť…

Milí malí i veľkí priatelia, spoznať Pipilotu Viktuáliu Roletu Zlatku Pančušisko Efraimovú, jednoducho Pipi Dlhú Pančuchu a jej krásny svet sa naozaj oplatí!

Štúdio Tatra, 2 eurá

júl, 2024

pon

ut

str

štv

pia

so

ne

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

Žiadne udalosti

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X