Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
staré divadlo Karola Spišáka
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
SITA
25. apríla 2015 Správy NitraIné správy z Nitry od NitraDen.skLucia Bihuncová, © NitraDen.sk, iDen Media s.r.o. Lucia Bihuncová, © NitraDen.sk, iDen Media s.r.o.

Kto bude novým riaditeľom Starého divadla? NSK vyhlásil výberové konanie

Staré divadlo Karola Spišáka v Nitre je dlhší čas bez riaditeľa. Dočasne túto funkciu vykonáva dramaturgička Veronika Gabčíková. To by sa už čoskoro malo zmeniť.

Nitriansky samosprávny kraj vyhlásil výberové konanie na obsadenie funkcie riaditeľa Starého divadla Karola Spišáka v Nitre. Zúčastniť sa ho môžete aj vy. Stačí, ak budete spĺňať kvalifikačné predpoklady.

Ako uvádza Staré divadlo na svojej webovej stránke, uchádzač by mal mať vysokoškolské vzdelanie II. stupňa. Ďalej je požadovaná minimálne 5 ročná prax v oblasti kultúry alebo aspoň 3 roky praxe v oblasti kultúry na riadiacej pozícii.

Samozrejmosťou je bezúhonnosť, znalosť štátneho jazyka a príslušnej legislatívy, organizačné a riadiace schopnosti. Uchádzač musí takisto predložiť projekt rozvoja SDKS v Nitre.

„Prihlášky na výberové konanie môžu záujemcovia predkladať do podateľne Úradu Nitrianskeho samosprávneho kraja, prípadne zasielať poštou s termínom doručenia do 30. apríla 2015 do 14:00 h.,“ píše sa na webovej stránke SDKS v Nitre.

Ak máte ambíciu stať sa riaditeľom kultúrnej inštitúcie, k prihláške priložte: „profesijný životopis, úradne overený doklad o dosiahnutom vzdelaní, čestné prehlásenie o odbornej praxi, originál výpisu z registra trestov nie starší ako 3 mesiace, písomný súhlas uchádzača na spracovanie osobných údajov v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov, projekt rozvoja Starého divadla Karola Spišáka v Nitre,“ informuje web divadla.

Prihlášky je potrebné zaslať do uvedeného termínu na adresu: Úrad Nitrianskeho samosprávneho kraja, oddelenie riadenia ľudských zdrojov a PaM, Rázusova 2A, 949 01 Nitra.

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X