Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
BRATISLAVA: Prestavba križovatky Bajkalská-Prievozská Rekonštrukèné práce na križovatke medzi Bajkalskou a Prievozskou ulicou v Bratislave. Na križovatke položia úplne nový povrch vozovky, súèasou rekonštrukcie je rozšírenie cesty, pribudnú aj nové jazdné pruhy. Na križovatke investor vybuduje novú svetelnú signalizáciu a s tým je spojená aj prekládka inžinierskych sietí. S dopravnými obmedzeniami budú musie vodièi poèíta až do 30. mája, dovtedy totiž budú trva stavebné práce na križovatke. Bratislava, 21. marec 2013. Foto: SITA/Marián Peiger
ilustračné: SITA
24. decembra 2013 Správy Nitra od NitraDen.skSITA, © SITA 2013 ilustračné: SITA/AP

Kraj zrekonštruoval v tomto roku cesty za 8,2 milióna eur!

Zo svojho rozpočtu vynaložil kraj na opravu komunikácií 1 264 582 eur.

NITRA 24. decembra – Nitriansky samosprávny kraj zrekonštruoval v roku 2013 cesty druhej a tretej triedy za 8,2 milióna eur. Z tejto sumy stáli 6 940 893 eur projekty modernizácie ciest v regiónoch Komárno, Nové Zámky a Nitra, na ktoré získal kraj financie z eurofondov. V Komárňanskom regióne zrekonštruovali 16,3 kilometra ciest, v novozámockom 31 kilometrov a v nitrianskom 32,7 kilometra.

Zo svojho rozpočtu vynaložil kraj na opravu komunikácií 1 264 582 eur. Nový vzhľad získali napríklad niektoré úseky ciest medzi Jarkom a Nitrou, Ivankou pri Nitre a Mojmírovcami, Prašicami a Duchonkou, Šaľou a Vlčanmi, Maňou a Trávnicou, Šuranmi a Úľanmi nad Žitavou, v intraviláne obce Svätý Peter či most pri obci Kamenín. Agentúru SITA informoval hovorca predsedu Nitrianskeho samosprávneho kraja Stanislav Katrinec.

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X