Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Dopravná akcia Jablko-citrón
ilustračné: SITA 25. mája 2006 bola v Bratislave na Nábreží arm. gen. Ludvíka Svobodu netradièná dopravná kontrola. Policajti spoloène so žiakmi 4. roèníka zo ZŠ Gröslingova, šoférov upozoròovali na nerešpektovanie dopravných predpisov, predovšetkým na porušovanie rýchlosti. Pri dodržaní všetkých predpisov odmenia deti vodièov jablkom a pri ich porušení dostanú kyslý citrón. Foto: SITA/¼udovít Vaniher
15. októbra 2015 Správy NitraIné správy z Nitry od NitraDen.skKR PZ v Nitre, © NitraDen.sk, iDen Media s.r.o.

Kontroly vozidiel, ktorých majitelia menia údaje v dokladoch, budú vykonávať po novom v Krškanoch

Od pondelka 19. októbra bude dopravný inšpektorát v Nitre vykonávať kontroly, pri ktorých bude porovnávať údaje v dokladoch s údajmi priamo na vozidle.

Tieto kontroly (VIN, výrobných identifikačných čísel a výrobných štítkov), ktoré sú vykonávané pri zmenách v evidencii vozidiel, budú v Horných Krškanoch na Priemyselnej ulici pod mostom R1. Týkajú sa majiteľov vozidiel, ktorí požiadajú napríklad o výmenu evidenčného čísla alebo auto predávajú a prepisujú na iného majiteľa a podobne.

Kontroly sa budú konať v pondelok od 9. do. 10. hodiny a od. 13.00 do 13.30 hod. V utorok od 9. do 10. hodiny a v stredu od 9. do 10. hodiny, od 13.00 do. 13.30 hod. a od 15.30 do 16. 00 hod. Rovnako v piatok od 9. do 10. hodiny.

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X