Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Tipy na články: [email protected]
UKF, Univerzita Konštantína Filozofa
ilustračné: franophoto, © NitraDen.sk
21. marca 2017 Správy NitraIné správy z Nitry od NitraDen.sk© NitraDen.sk, iDen Media s.r.o.

Končiaci študenti sa na Interview Day na UKF môžu stretnúť s možnými zamestnávateľmi

Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre sprostredkuje študentom možnosť absolvovať pracovné pohovory so zamestnávateľmi, ktorí hľadajú študentov/absolventov zdatných v cudzích jazykoch alebo v informatike.

Podujatie Interview Day sa na UKF uskutoční 22. marca. Viacero slovenských, ale aj zahraničných firiem si príde na univerzitu vyberať nových zamestnancov. V rámci Table Talk budú môcť študenti so zástupcami firiem diskutovať pri okrúhlych stoloch, záujemcovia budú môcť absolvovať aj päťminútové pohovory s viacerými zamestnávateľmi.

Súčasťou podujatia bude aj ukážka Assessment centra, diagnostickej metódy, ktorá zamestnávateľovi umožňuje komplexné zmapovanie schopností uchádzačov o pozíciu.

„Počas jeho priebehu účastníci prechádzajú radom individuálnych a skupinových situácií, ktoré svojou povahou zodpovedajú kompetenciám potrebným na úspech na danej pozícii a v danej organizácii. Na aktivitu pozývame študentov psychológie, ktorí budú mať možnosť uvedenú metódu zažiť a po jej skončení o problematike odborne diskutovať,“ uvádza UKF.

Ak máte o toto podujatie záujem, môžete sa stretnúť so zástupcami spoločností, ako sú Amazon, ING Business Shared Services, Lenovo, Lugera, Trenkwalder či Pantheon Technologies.

Odporúčané články

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

OK

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies

X