Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
UKF, Univerzita Konštantína Filozofa
ilustračné: franophoto, © NitraDen.sk
21. marca 2017 Správy NitraIné správy z Nitry od NitraDen.sk© NitraDen.sk, iDen Media s.r.o.

Končiaci študenti sa na Interview Day na UKF môžu stretnúť s možnými zamestnávateľmi

Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre sprostredkuje študentom možnosť absolvovať pracovné pohovory so zamestnávateľmi, ktorí hľadajú študentov/absolventov zdatných v cudzích jazykoch alebo v informatike.

Podujatie Interview Day sa na UKF uskutoční 22. marca. Viacero slovenských, ale aj zahraničných firiem si príde na univerzitu vyberať nových zamestnancov. V rámci Table Talk budú môcť študenti so zástupcami firiem diskutovať pri okrúhlych stoloch, záujemcovia budú môcť absolvovať aj päťminútové pohovory s viacerými zamestnávateľmi.

Súčasťou podujatia bude aj ukážka Assessment centra, diagnostickej metódy, ktorá zamestnávateľovi umožňuje komplexné zmapovanie schopností uchádzačov o pozíciu.

„Počas jeho priebehu účastníci prechádzajú radom individuálnych a skupinových situácií, ktoré svojou povahou zodpovedajú kompetenciám potrebným na úspech na danej pozícii a v danej organizácii. Na aktivitu pozývame študentov psychológie, ktorí budú mať možnosť uvedenú metódu zažiť a po jej skončení o problematike odborne diskutovať,“ uvádza UKF.

Ak máte o toto podujatie záujem, môžete sa stretnúť so zástupcami spoločností, ako sú Amazon, ING Business Shared Services, Lenovo, Lugera, Trenkwalder či Pantheon Technologies.

Sledujte novinky z Nitry na Facebooku, Instagrame, alebo ich odoberajte cez e-mail.

K téme

Témy

Najčítanejšie za týždeň

Neprehliadnite

Bezplatné novinky z Nitry raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Máte tip na článok? Napíšte nám TU

Copyright © NitraDen.sk Všetky práva vyhradené. NitraDen.sk si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.

X